Wasze hobby

Zaczęty przez chacman14, 25 Mar 2019, 19:01:02

« poprzedni - następny »

chacman14

Moim hobby jest kolekcjonowanie najróżniejszych monet z całego świata. Uwielbiam czytać ciekawostki oraz porady związane z numizmatyką , a najlepsze znalazłem na stronie http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/zlote-medale/. Jezeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Misia34

Moją pasją są zwierzęta i wszystko co z nimi związane. Dlatego ostatnio zaczęłam myśleć nad zapisaniem się na kurs behawiorysty zwierząt, który znalazłam w ofercie firmy szkoleniowej http://kar-group.elk.pl/. Czy ktoś z Was robił sobie może taki kurs? Warto? Czy zdobyta tam wiedza jest naprawdę wartościowa i przydatna?

farah557

Od stycznia nałogowo czytam https://poradnikogrodniczy.pl/ aby przygotować się do pielęgnacji mojego ogrodu. Już są ciepłe dni i cały ten czas spędzam w na moich włościach ;) To moja pasja!

Kusznir2020

A moim hobby jest... gra na akordeonie :D

mczay

Natomiast ja interesuję się myślistwem. Ostatnio, coraz częściej zacząłem zaglądać na portal ogłoszeniowy http://lowiec.com.pl/ - chcę bowiem skompletować swój strój na polowania oraz niezbędny sprzęt.

janekNowy

Głosuje na Karskiego bo Jurgiel podczas obrad sejmu śpi sobie na kanapie, czy tak samo będzie pracował w Parlamencie Europejskim

Michał992

Moim hobby jest motoryzacja. Dużo o niej czytam (polecam https://mojeauto.pl/) i od jakiegoś czasu nawet zaczynam samodzielnie remontować stare wozy. Na pierwszy rzut poszedł stary Polonez ojca :P

mentorka

Ile ludzi tyle hobby - widzę, że każdy interesuje się czymś innym. Jestem ciekawa, czy macie coś wspólnego z muzyką? Od niedawna gram na gitarze i szukam nowego sprzętu. Interesują mnie takie zasilacze do efektów, w stylu https://rocktone.pl/c/28/zasilacze-do-efektow.html ale chciałabym dopytać, czy ktoś z was robił już zakupy w tym sklepie?

AxTap

Podróże podróże podróże, uwielbiam wyjeżdżać, choćby na weekendy i krótkie wyjazdy, często korzystam z portali wakacyjnych i tym podobnych, pojawia się ich coraz więcej, a ostatnio było kilka rebrandingów, ale dalej można znaleźć super oferty https://bookingsolutions.pl/blog/holidaycheck-zoover-portale-wakacyjne/, ja często patrzę na portalach wakacyjnych.

j.pietruszka

Ja latem uprawiam wakeboard giżycko, a zimą jeżdżę na snowboardzie. Dobrze, że mamy blisko warunki do uprawiania tych sportów i nie trzeba daleko wyjeżdżać. ;)

AxTap

Uwielbiam podróżować, teraz kiedy to wszystko jest dużo łatwiejsze, a nawet badania branży: https://bookingsolutions.pl/blog/badania-branzy-hotelarskiej/, pokazują że online odgrywa coraz większą rolę, można praktycznie w każdej wolnej sekundzie wyjeżdżać gdzie tylko się chce :)

Asterixo

Moje hobby to sport i ogólnie rzecz biorąc aktywne spędzanie czasu ( zwiedzanie ciekawych miejsc, zbieranie grzybów).

AxTap

Z racji mojej miłości do podróży od jakiegoś czasu planuje dłuższy wyjazd do USA. Zauważyłem coś dziwnego, o ile amerykańskich obiektów na Expedii jest mnóstwo o tyle w Polsce się o niej w ogóle zapomina. Może komuś się przyda jak założyć konto hotelu w tej grupie https://bookingsolutions.pl/blog/jak-zalozyc-konto-hotelu-w-expedia-group/, szkoda nie wykorzystać takiej dużej opcji.

daga3ka

taniec latynoamerykański. Świetnie działa zarówno na zmęczony umysł jak i ciało. Polecam każdemu, kto jeszcze nie miał możliwości spróbować.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć