Marketing dla strony intenretowej

Zaczęty przez bursky, 24 Mar 2019, 19:07:34

« poprzedni - następny »

bursky

Jakie działania marketingowe przynoszą obecnie najlepsze rezultaty jeżeli chodzi o stronę internetową? Pozycjonowanie? Reklama w mediach społecznościowych? Coś jeszcze?

starak

#1
25 Mar 2019, 09:28:12 Ostatnia edycja: 27 Mar 2019, 14:41:00 by starak
Każda strona wymaga trochę innego podejścia do tematu. Wymaga innego zakresu działań marketingowych. Lokalne strony, skierowane ze swoją ofertą dla lokalnych odbiorców będzie się znacznie łatwiej promowało, w celu osiągnięcia określonych wyników, niż duże, ogólnopolskie portale
Podstawa to określenia budżetu oraz doboru możliwie optymalnych form promocji strony.
Zachęcam jeszcze tutaj do sprawdzenia: http://aliso.pl/

lektor

Dla Google ma obecnie duże znaczenie to, czy strona posiada zainstalowany certyfikat SSL oraz to, czy ma wersję mobilną. Należy zadbać poza tym o dobre i aktualne treści. Pozycjonowanie nie zaszkodzi, reklama w social media też, chociaż nie są to teraz działania przynoszące tak dobre efekty, jak kilka lat temu. Skupiłbym się na aspektacch, które wymieniłem na początku i dałbym stronie trochę "pożyć" w sieci. Buduj naturalny ruch na stronie i po prostu dbaj o odwiedzajcych, popularność przyjdzie sama :)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

mczay

Swoją strategię marketingową należałoby rozpocząć od odpowiednio przygotowanej strony internetowej. Zaprojektowanie jej i wykonanie warto byłoby powierzyć firmie https://greenparrot.pl/software-house/ która ma w tym zakresie ogromne doświadczenie (wie, jak strona internetowa powinna wyglądać, aby sprowokować klientów do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z niej).

humcio

Marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest skuteczną reklamą strony internetowej, wiele firm korzysta z tej usługi i z tego co zauważyłam bardzo sobie ją chwali

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć