Strona internetowa - jak stworzyć?

Zaczęty przez starak, 23 Mar 2019, 11:11:15

« poprzedni - następny »

starak

Na yotubue reklamują portal wix. Są też gotowe skrypty jak Wordpress czy Joomla. Zastanawiam się jaki skrypt będzie najlepszy do tego typu zadań?

deff

Wix to kreator tworzenia strony - całkiem fajny dla osób, które nie mają zielonego pojęcia o tworzeniu stron. Strona tworzona jest na zasadzie przeciągania i upuszczania elementów, nie musisz znać HTMLa czy CSSa. Wadą jest ograniczona możliwość edycji (wybór poszczególnych elementów spośród określonej ilości) i fakt, że taka strona jest często kiepsko zoptymalizowana - wolniej działa, przywiesza się. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardzo prostego i koniecznie chcesz zrobić to sam, to czemu nie. :-)

Wordpress i Joomla to systemy CMS, dzięki którym możesz postawić stronę. Szacuje się, że obecnie około 40% stron jest stawianych na Wordpressie. Jeśli masz ochotę trochę się pobawić i nie jesteś komputerowym laikiem to, z powodzeniem możesz zrobić sobie całkiem przyzwoitą stronę, zwłaszcza jeśli skorzystasz z któregoś z gotowych szablonów. Jest to trudniejsze niż w Wix, ale daje większą możliwość edycji. Nadal jednak taka strona wymaga optymalizacji.

A jeśli chcesz mieć profesjonalną stronę, która będzie dobrze wyglądała i całkiem dobrze hulała to zapraszam do siebie, z chęcią podejmę się zrobienia. W przyzwoitej cenie. Odezwij się na nr 791889584 ;-)

trezors

#2
25 Mar 2019, 12:10:37 Ostatnia edycja: 29 Mar 2019, 11:59:08 by trezors
WIX - niby okey. Faktycznie, można z jego pomocą zrobić nowoczesną stronę internetową, tylko proszę zauważyć, że nie są to dobrze zoptymalizowane witryny.
Jest dużo nadmiarowego kodu, którego po prostu wyszukiwarki nie lubią za bardzo.
Proponuję sprawdzić to sobie z wykorzystaniem jakiś narzędzi do seo, które zweryfikują ilość, jakość kodu oraz to co trzeba wprowdzić, aby witryna była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.  Tutaj jeszcze doczytaj na temat CMS

mczay

Nowoczesne strony internetowe są realizowane przez profesjonalne agencje marketingowe.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć