Cena mebli kuchennych?

Zaczęty przez jan2234, 03 Mar 2019, 10:00:56

« poprzedni - następny »

jan2234

Witam,  chciałbym zrobić kuchnię na wymiar.Moja kuchnia to ma do 4m max. Trochę się orientowałem, chciałbym lakierowane bo podobno trwalsze. Ile może kosztować metr bieżący takiej kuchni w przybliżeniu. Przy zastosowaniu dobrych okuć. Metr bieżący to znaczy góra i dół kuchni. Oczywiście bez urządzeń. Ile to może srednio kosztować od-do. Ile Wy płaciliście, ewentualnie kogo byście polecili. Pozdrawiam

Mewka256

To jest trudne do porównania, gdyż okucia to jedna sprawa, ale rodzaje szafek są ważne. Czy na górę otwierane normalnie czy klapa unoszona podnośnikiem? Szafka 60 cm z drzwiczkami będzie połowę lub 2/3 tańsza od szuflad 60 cm. Wewnętrzne wyposażenie w kosze typu cargo lub rogowe to kilkaset złotych. Musi Pan określić budżet i przejść się do wykonawców po wycenę, żeby zrobili jak najbardziej funkcjonalną w tej kwocie. Ewentualnie popatrzeć gotowe propozycje na ekspozycjach w salonie meblowym

medela

nutelka

17 Kwi 2019, 10:30:00 Ostatnia edycja: 30 Kwi 2019, 11:16:41 by nutelka
Meble kuchenne tanie nie są, sama przez jakis czas zastanawiałam się czy nie kupić mebli używanych bo jest wiele kompletów mebli kuchennych sprzedawanych na olx czy na allegro ale potem sobie pomyslałam, ze takich mebli praktycznie nigdy nie dopasuje się do kuchni. A robiąc remont kuchni warto jest zrobić taki remont z wyprzedzeniem na wiele lat i zainwestować w porządne meble....

Swoje meble kupowałam gotowe. Nie na wymiar bo nie bylo mnie na to stać, ale już gotowe. Jednak dopasowałam idealnie segment do kuchni. Tak więc meble prezentują się praktycznie tak samo jakby były na wymiar.
https://meblearkadius.pl/meble-kuchenne-uzywane-dlaczego-nie-warto-kupowac/
I jestem bardzo zadowolona :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć