Meble Sosnowe

Zaczęty przez Agata78, 14 Lut 2019, 09:08:44

« poprzedni - następny »

Agata78

Gdzie w Suwałkach kupię meble sosnowe?

Diego

Sejnejska za torami, uliczka na przeciw janzy,a sklep koło firmy budowlanej rem-bud

dzidzia12

polecam zakład stolarski u moroza w żubrówce droga suwałki sejny

Zdrowe Meble

Nowy Salon z meblami sosnowymi jest na Waryńskiego 26 wjazd przy Sabo w bramę i na przeciwko taktu. Zdrowe Meble - Centrum Zdrowego Snu. Największy wybór i ceny niskie.

vi_to

Ja wcześniej mieszkając w okolicach Białegostoku zamówiłem meble ekskluzywne z Warszawy. Robił je pan Czaplicki. Wykonują meble starannie i solidnie. Podejrzewam, że i z drewna sosnowego mogliby zrobić tylko nie wiem czy będą chcieli tak daleko jechać, ale skontaktować się z nimi w tej sprawie nie zaszkodzi

gwendolina

Szukałam ostatnio takich mebli w sklepach stacjonarnych, jednak nie widziałam. Znajdziesz na pewno pojedyncze meble takie jak krzesła czy jakieś małe szafeczki nocne, ale problem jest z komodami czy tym bardziej ze stołem wykonanym z litego drewna A blat z drewna zawsze będzie wygladał moim zdaniem lepiej niż blat laminowany ( będzie również bardziej wytrzymały).

Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://mebel4u.pl/komody-z-szufladami

W sklepie znajdziecie meble z prawdziwego drewna od wielu mniejszych producentów. Ta komoda jest moim zdaniem świetna:
Rodowita mieszkanka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć