Sobola Biel

Zaczęty przez PiotrO, 10 Lut 2019, 21:38:45

« poprzedni - następny »

PiotrO

Witam co sądzicie o osiedlu Sobola Biel ? Ja osobiście słyszałem od znajomych same złe opinie odnośnie realizowanych projektów  Rutkowskiego. Mój kolega wywrotką woził żwir pod budowę to podobno osiedle budowlane jest na bagnie gdzie dołu nie wykopali tam woda się pojawiała. Olimpijskie ogrody też wiele dają do życzenia. I oczywiście ta cena 4400zl/m2 ??? To ceny na nie nasz region. Natomiast sprawdziłem i w Ełku sprzedają po 3700zl/m2 ten sam deweloper i owiele ładniejsze osiedla.

Paweł oooo

Osiedle nie jest budowane na bagnie ani na żadnym nasypie tylko na stałym gruncie... A twój kolega napewno nie wozil tam żadnego zwiru

dzidek_kozlowski

Kolega woził wapno żeby zwłoki lepiej stygły.

kafka

Tam jest bagno. Pod budowę drogi, która biegnie obok osiedla, grunt został wymieniony i dodatkowo nasyp. Natomiast ogromny budynek mieszkalny na nasypie zwiru. Już są pęknięcia w budynku z etapu 1. Budynek ponoć się osuwa i dlatego ma być wpuszczone coś w grunt obok fundamentów. Wszystko tajne i cisza.

Kolos

Ludzie głupoty piszecie żeby coś takiego się
działo to już dawno budowa była by zamknięta a budynek do rozbiórki

Kam

Czy ktoś ma rzetelne informacje dotyczące tego osiedla? Czy ktoś potwierdzi pękające ściany? Czy ten grunt naprawdę jest tak niebezpieczny?

Adonis33

Cholera robactwo wszystko kupi. Szykuje się inflacja będą tańsze mieszkania a stopy procentowe wyższe beda bo oprocentowanie jest zmienne  banki nie będą w stanie kredytów dawać.często miałem koszmary z tymi blokami.Może te zamki stawiane na piasku coś w tym jest bo piasku na Podlasiu nie brakuje.wolna wola niech kupują potem będą beczec jak frankowicze albo sprzedawać na mniejsze bo kredyt będzie droższy o 60,70% procent

Beata8272

Cześć. A co myślicie o Piano Park? I skąd te ceny ? Og 4800zł a mieszkania 60mK2 już po 4950, czemu tak mega drogo

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć