Powidła

Zaczęty przez wojmik562, 11 Gru 2018, 09:32:03

« poprzedni - następny »

wojmik562

Smakują Wam powidła? Lubicie je? Bo jeśli tak, to ja polecam sprawdzić sobie produkty https://www.herbapol.com.pl/produkt/powidla-sliwkowe Według mnie są warte spróbowania. Czytałam nawet opinie, że smakują niemalże tak samo dobrze, jak te domowe, babcine.

Anika88

Czy admini tego forum są tak ślepi czy o co chodzi?
Bajzel się tu robi.
Mnóstwo tematów bez sensu.
Nie macie żadnej weryfikacji ani nic?
Głupiego komentarza czasem nie można dodać bo strona wyrzuca w momencie ładowania ale boty i spamerzy szaleją ile dusza zapragnie.

JeanBaileg

Gusto ko talagang malaman kung paano i-scan ang site at karamihan sa mga impormasyon tungkol dito ay sapat na upang ipaliwanag?

miranda0

Ja powidła uwielbiam. Kiedyś sama próbowałam je robić, ale niestety tak je przypaliłam, że trzeba było je wyrzucić łącznie z garnkiem... Teraz staram się je kupować coraz rzadziej, bo to jednak nie to samo co domowa robota, ale takie śliwkowe są najlepsze do nadziewania pączków albo rogalików, więc czasami nie mam wyjścia. Sama też pewnie jeszcze zrobię jakieś podejście do ich przygotowania, ale muszę znaleźć odpowiedni przepis i chwilę czasu :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1+1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć