reklama w handlu

Zaczęty przez Lotka65, 03 Gru 2018, 08:26:21

« poprzedni - następny »

Lotka65

03 Gru 2018, 08:26:21 Ostatnia edycja: 06 Gru 2018, 08:33:16 by Lotka65
Hej, wiem że teraz panuje doba internetowa, ale prowadzę sklepik w niewielkim miasteczku. Dodam ze to zwykły 24/h, myślicie że reklama w formie breloczków z info że zawsze czynne była by ciekawym rozwiązaniem? Znalazłam stronkę  http://twincaps.pl/ i mi się podoba, co myslicie?

humcio

Reklama firm jest ważna, marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest skuteczny i warto kupić tą usługę jeśli chcemy być znani na rynku

mczay

Dobra formą reklamy jest pozycjonowanie strony firmowej lub sklepu online. Firma https://xann.net/ oferuje takie usługi, optymalizuje też strony www pod kątem właśnie odpowiedniego pozycjonowania przez wyszukiwarki. Mają dobre efekty, wiele firm chwali ich za zwiększenie zasięgu wśród klientów. Polecam zapoznać się z ofertą.

ToTuToTam

Zgadzam się, że marketing internetowy jest potrzebny ale tez nie można rezygnować z innych form reklamy. Mając sklep stacjonarny warto wystawić przed wejściem jakiś potykacz czy flagę reklamową, która przyciągnie uwagę klientów. Tego typu materiały możecie zamówić od firmy Retio https://www.retio.pl/ . U nich znajdziecie też inne akcesoria reklamowe.

AxTap

Reklama jest mega ważna, może kampanie Google Ads? Przy mniejszych branżach koszt jest nieduży i jeśli znajdziesz kogoś kto się na tym zna, osiągniesz super efekty https://bookingsolutions.pl/blog/google-ads-generowanie-leadow-jak-pozyskiwac/, skoro wielkie i trudne, konkurencyjne branże sobie radzą, to mniejsze tym bardziej!

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć