Skuteczność feromonów

Zaczęty przez rockkkc, 08 lis 2018, 10:56:51

« poprzedni - następny »

rockkkc

Jaka jest Waszym zdaniem skuteczność feromonów? Rzeczywiście coś takiego może zwiększyc zainteresowanie płci przeciwnej czy może jednak nie ma co liczyć tutaj na jakieś cudowne działanie?Może ktos stosował?

Suwak

Stosował. W pułapkach na korniki się sprawdza.

pedoro alvaro

Jest to kontrowersyjne i wiadomo,ze będą miały swoich przeciwników i zwolenników.Sam jednak postanowiłem przetestować i jednak należę obecnie do grona zwolenników. Pomimo,ze moje pierwsze spotkanie z takimi zapachami nie było zbyt udane bo kupiłem sobie jakieś słabiaki z allegro.Potem jednak postanowiłem przetestować inne i to przypadkiem bo zapytałem się kumpla jakich perfum używa. I okazało się, ze używał z feromonami Love Desire . Postanowiłem kupić wersję premium, tą droższą bo chciałem zobaczyć czy te droższe rzeczywiście działają i przyznam, ze jak do tej pory zapach jakiego używałem nie wzbudził takiego zainteresowania u płci przeciwnej.  Używam do pracy i na wieczór. I nastawienie innych osób jest lepsze.  Nawet najlepsze perfumy z feromonami nie odwrócą jednak uwagi od niechlujnego wyglądu, ordynarnego zachowania lub braku osobowości. Tak więc jako pomoc super, ale nie na co dzień.

rocckc

Może i bym przetestował, ale przyznam, że są dla mnie ciut za drogie. NIe ma tańszych zamienników?

pedro alvaro

Są, jest tańsza wersja Love&Desire. Te w niebieskiej butelce za jakieś 60 zł z tego co widziałem. Nie używałem ich, mój kolega używał i mu się podobały i był zadowolony. Nie mogę jednak tutaj nic napisać o skuteczności. Te ciemne są bardzo skuteczne ale czy te zwykłe? Musiałbyś sam zobaczyć.

pestor

Tak jak osoba powyżej polecam wypróbować. Szczegolnie, że mozna je ze soba łączyć. Sam obecnie mam wspomniane Love&Desire w tej tańszej wersji, na premium jeszcze przyjdzie czas ;) i są ok. Jednak łączę je z Pheromone essence (jest to już skoncentrowana esencja feromonów). Po prostu zmniejszam obie dawki oraz używam je naraz. Początkowo wydawało mi się,ze coś takiego ma jakis związek z autosugestią ( w sensie, że feromony powodują wiekszą pewność siebie). Ale przetestowałem je w tylu sytuacjach, ze tak nie jest.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć