Co dalej z suwalki.info?

Zaczęty przez Gomez, 30 Paź 2018, 15:37:23

« poprzedni - następny »

Gomez

Witam wszystkich serdecznie!

Wiadomo co będzie dalej z serwisem suwalki.info? Od czasu śmierci Pana Piotra nie pojawiają się w zasadzie żadne newsy, a jako aktywny czytelnik tego portalu chciałbym aby suwalki.info pozostało na rynku i dalej było niezależnym lokalnym portalem. Myślę, że śp. Pan Piotr nie chciałby aby jego "dziecko" zniknęło wraz z nim.

Pozdrawiam!

PS. Szczere kondolencje dla rodziny Pana Piotra.

LOL

A czy jest to jakąś tajemnicą w jaki sposób zmarł tak moim zdaniem bardzo energiczny człowiek może i już w wieku średnim ale wyglądający dość "zdrowo" jak na ten swój nawet średni wiek?

Ja to najbardziej martwię się nie o sam portal ale o pracowników tego portalu no bo te Panie są bardzo miłe ale niewiele po za tym. Choć szczerze mówiąc widziałem na bardzo poważnych portalach ogólnopolskich dużo gorsze byki w artykułach.
Po za tym w dzisiejszych czasach można zostać nawet dyrektorem oddziału banku nie mając pojęcia o podstawowej funkcjonalności swojego podstawowego produktu-mam na myśli bank BGŻ BNP PARIBAS a być może już niedługo nawet "BGŻ BNP PARIBAS POLBANK".

Mimo,że nie do końca miałem chemię z tym panem co zmarł to i tak współczuje jemu i jego rodzinie i dołączam się się do kondolencji

ESuwalk

Spokojnie jeszcze tydzień i będzie reaktywacja  Suwałki info w zupełnie nowej odsłonie, z nowymi ludźmi, i w końcu z zachowaniem strony obywatela mieszkańca Suwalszczyzny, nie przekupione żadnym bełkotem politycznym. Tak ze czekajcie na wielkie otwarcie ;)

bu bu bu

Przestań bawić się cudzą krzywdą! info już nie będzie, nie ma czego czytać, reszta dofinansowana przez urzędników! szkoda tego portalu :(

radek38

A skąd takie informacje, że suwaki.info już nie będzie? Jeszcze wszystko jest możliwe, kwestia czasu! Sprawy papierkowe przejęcia firmy przez nowego właściciela na pewno trochę potrwają bo w tym kraju papierologia to chyba utrapienie każdego przedsiębiorcy - wiem bo na własnej skórze doświadczyłem! 3 mam kciuki aby suwalki.info nadal istniało bo to najlepszy portal informacyjny w regionie! Nie wspominając o dziale praca dzięki któremu nie raz znalazłem pracownika do swojej firmy.

Wacek78

suwalki info z sejn bedo redagowane? Komedyja z tragedyjo. To bedzie

Dziecię Boże

Szkoda Piotra.
Kamila naczelną ?

joanna100

Czyli pewnie tak do końca nie wiadomo co dalej z portalem suwalki.info

Każdy się wypowiada, ale nikt nic nie wie i jest tylko "gdybanie".

Ja myślę jednak, że portal zostanie zamknięty, bo nikt nie ma pomysłu co dalej i nawet jeżeli chodzi o stronę techniczną, przecież to pewnie p. Piotr tworzył cały kod strony suwalki.info i trudno będzie znaleźć nowego "następcę".
Ale dalej trzymam swoje "babskie" kciuki :), że jednak portal nie "umrze", a zostanie reaktywowany na nowo i będzie cieszył się jeszcze większym uznaniem wśród suwalczan.
Także wszyscy trzymajmy kciuki.

pozdrawiam
Joasia

LOL

Szacun jeśli sam tworzył cały kod strony ale nie ma co przesadzać w chwaleniu bo jednak przy pisaniu komentów na forum jak i pod artykułami zdarzają się problemy techniczne.
Domena jest bardzo dobrze wypozycjonowana,więc to pewne,że będzie reaktywacja. Przecież gdyby kod strony miał jakieś znaczenie to by każdy miliony zarabiał kupując na Allegro kod do demotywatorów  

gosc znajomy

szkoda ze z ludzmi sie nie rozliczyl, bialko z nim.... cukier puder zniszczyl go....

mlody31321

Biorąc pod uwagę jak politycznie ukierunkowany i agresywny był ten portal, ja osobiście nie odczuję żadnej straty jeśli zniknie.

MethOd63

Spokojnie jeszcze tydzień i będzie reaktywacja  Suwałki info w zupełnie nowej odsłonie, z nowymi ludźmi, i w końcu z zachowaniem strony obywatela mieszkańca Suwalszczyzny, nie przekupione żadnym bełkotem politycznym. Tak ze czekajcie na wielkie otwarcie ;)
No to jakoś wam nie idzie , mija już 2 tyg, ostatnie wpisy są z 24 paź zaraz po śmierci Piotra.

MethOd

Ja myślę jednak, że portal zostanie zamknięty, bo nikt nie ma pomysłu co dalej i nawet jeżeli chodzi o stronę techniczną, przecież to pewnie p. Piotr tworzył cały kod strony suwalki.info i trudno będzie znaleźć nowego "następcę".
Ale dalej trzymam swoje "babskie" kciuki :), że jednak portal nie "umrze", a zostanie reaktywowany na nowo i będzie cieszył się jeszcze większym uznaniem wśród suwalczan.

pozdrawiam
Joasia
Sorry że co ? Jak to określasz "Pan piotr tworzył cały kod strony" ??? Kobieto , masz galaretę zamiast mózgu albo jesteś blondynką. Piotrek niczego nie dotykał , on nawet sam nie wiedział w jakim kodzie to jest pisane, nie był informatykiem. Miał od tego ludzi. Łukasz wie coś o tym prawda ?

deff

pozdrawiam
Joasia
Kobieto , masz galaretę zamiast mózgu albo jesteś blondynką.
Po co od razu wyzywać od galaret? Nie każdy musi wiedzieć jak funkcjonuje portal internetowy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć