Jaki strój na fitness polecicie

Zaczęty przez marilka, 30 paź 2018, 08:49:06

« poprzedni - następny »

marilka

Zamierzam zapisać się na zajęcia fitness od przyszłego tygodnia. Jakie ubrania powinnam sobie kupić?

Mini mini

To chyba oczywiste że coś wygodnego. Leginsy, koszulka krótka i adidasy ot cały strój. Chyba idziesz ćwiczyć nie wyglądać jak gwiazda imprezy.

nutelka

Wygodny. To najważniejsze. Sama początkowo cwiczyłam w bawełnianych podkoszulkach ale szybko się pociłam i potem chodziłam taka mokra Poza tym trzeba takie ubrania prać codziennie i dobrze jest sobie wybrać takie, które będą szybko schły....

Skompletowanie stroju na fitness może nie być tanie ale jeśli kupujecie sobie co jakiś czas jedna rzecz ( ale porządna) to nie będzie to takie problematyczne. 

I powodzenia. Jak się wciagniesz to nie będziesz sobie wyobrażała życia bez sportu.

zrzucbrzuch

Strój do treningu (jakiegokolwiek) powinien być przedewszystkim wygodny. Jeśli ćwiczymy na dworze warto pomyśleć o bieliźnie tremoaktywnej :)
Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem, wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tej tematyce - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć