Kredyt konsolidacyjny

Zaczęty przez kkmm, 11 paź 2018, 09:59:13

« poprzedni - następny »

kkmm

Witam.Czy ktoś tutaj orientuje się jaka firma ma dobrą ofertę kredytów konsolidacyjnych? Niestety ale zadłużyłem się znacznie.
Brałem pozyczki na firmę ( potrzebne były mi na realizację płatności za usługi)

Obecnie już nie wiem co mam robić.

nutelka

Jeśli z tytułu tych zaległości masz już jakieś wpisy w bik to może być ciężko. Częśto osoba taka z tego powodu nie jest dla banku wiarygodna jeśli chodzi o spłate kredytu. Jeśli masz prace to jest jakaś szansa na taki kredyt. Jesli nie to nie masz się nawet co łudzić. Nikt nie da bezrobotnemu kolejnego kredytu.
Najlepiej sam zorientuj się w porównaniu kredytów konsolidacyjnych jak wygląda sytuacja.  W sieci jest wiele takich porownań.
I po prostu pisz do wszystkich miejsc po kolei. Zobaczysz co oni Ci powiedzą.

Dobrze będzie również skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Taki specjalista może CI podpowiedzieć wiele tipów na temat tego jak wyjść ze spirali kredytowej.

gosc-ppppppppp

"Doradca finansowy" to taki eufemizm którym banki nazywają człowieka mającego za zadanie doić klientów. Nic ci nie doradzi, a wciśnie produkt na którym ma największą prowizję. Właściwa nazwa: "osobnik żerujący na naiwności klientów". Tacy ludzie sprzedają obligacje GetBack i polisy inwestycyjne 80-latkom. Kiedy słyszysz "doradca klienta" wal w mordę bez pytania.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć