Kredyt konsolidacyjny

Zaczęty przez kkmm, 11 Paź 2018, 09:59:13

« poprzedni - następny »

kkmm

Witam.Czy ktoś tutaj orientuje się jaka firma ma dobrą ofertę kredytów konsolidacyjnych? Niestety ale zadłużyłem się znacznie.
Brałem pozyczki na firmę ( potrzebne były mi na realizację płatności za usługi)

Obecnie już nie wiem co mam robić.

nutelka

#1
11 Paź 2018, 14:04:46 Ostatnia edycja: 19 Lis 2018, 11:24:48 by nutelka
Jeśli z tytułu tych zaległości masz już jakieś wpisy w bik to może być ciężko. Częśto osoba taka z tego powodu nie jest dla banku wiarygodna jeśli chodzi o spłate kredytu. Jeśli masz prace to jest jakaś szansa na taki kredyt. Jesli nie to nie masz się nawet co łudzić. Nikt nie da bezrobotnemu kolejnego kredytu.
Najlepiej sam zorientuj się w porównaniu kredytów konsolidacyjnych jak wygląda sytuacja.  W sieci jest wiele takich porownań.
I po prostu pisz do wszystkich miejsc po kolei. Zobaczysz co oni Ci powiedzą.
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/125863-spirala-zadluzenia-jak-wyjsc-z-dlugow-finansowych
Dobrze będzie również skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Taki specjalista może CI podpowiedzieć wiele tipów na temat tego jak wyjść ze spirali kredytowej.

gosc-ppppppppp

"Doradca finansowy" to taki eufemizm którym banki nazywają człowieka mającego za zadanie doić klientów. Nic ci nie doradzi, a wciśnie produkt na którym ma największą prowizję. Właściwa nazwa: "osobnik żerujący na naiwności klientów". Tacy ludzie sprzedają obligacje GetBack i polisy inwestycyjne 80-latkom. Kiedy słyszysz "doradca klienta" wal w mordę bez pytania.

omelan

Dobrą ofertę ma bank Raiffeisen. Oferuje kredyt konsolidacyjny którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Pozwala to wyjść z długów i stanąć na nogi.

czarnota

#4
08 Lis 2018, 13:38:53 Ostatnia edycja: 19 Lis 2018, 11:01:58 by czarnota
Kredyt konsolidacyjny opłaca się zaciągać zawsze wtedy, gdy pojawiają się jakieś większe lub mniejsze zaległości w spłacie bieżących zobowiązań. Wówczas to, nie ma innej opcji, niż spłacić bieżące zobowiązania nowym kredytem, przy czym kredyt ten powinien być zaciągnięty na taki okres, aby miesięczna rata nie stanowiła istotnego obciążenia dla budżetu domowego. Jak ktoś chce to zrobić po kosztach (zaciągnąć konsolidację po kosztach), to powinien zaintresować się możliwością zaciągnięcia pożyczki hipotecznej.
https://innpoland.pl/138245,pozyczka-hipoteczna-a-kredyt-hipoteczny-poznaj-roznice

mentorka

Moim zdaniem warto ale taką decyzję skonsultowałabym z dobrym i doświadczonym doradcą bo on będzie Ci też w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. Ja ze swojej strony polecam skorzystać z oferty https://multiinicjatywa.pl/oferta/kredyt-konsolidacyjny . Muli Inicjatywa, która zajmuje się sprawami klientów to ludzie bardzo zaangażowani i doświadczeni. Korzystałam z ich usług już wielokrotnie i zawsze bardzo sobie chwalę tą współpracę.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć