Oświadczenia majątkowe - wybory (interesująca lektura)

Zaczęty przez Taki Tam Włóczykij, 08 Paź 2018, 16:38:03

« poprzedni - następny »

Taki Tam Włóczykij

Drodzy państwo. Zbliżają się wybory samorządowe. Zanim oddadzą państwo swoje głosy, radzę poczytać oświadczenia majątkowe naszych samorządowców. Link zamieszczam poniżej, wystarczy przeglądać po kolei strony i pobierać. To bardzo ciekawa lektura, szczególnie dla służb. Gdyby serwer jakimś cudem przestał działać, to wiedzcie państwo, że coś się dzieje ;) Serdecznie pozdrawiam - wyborca.

http://bip.um.suwalki.pl/Menu_podmiotowe/oswiadczenie_majatkowe_s/oswiadczenia-majatkowe.html?page=1

Gosc-wwww

Jak tak sobie czytam oświadczenia kandydata Mackiewicza z tego roku i poprzedniego i wnioski mam takie: co miał to i ma: kredytu jakoś nie spłacił, samochody ma te same, dom ten sam, gospodarstwo rolne też chyba to samo. Traktorek sobie kupił, no ale gotówki ubyło z 10 tyś. Tymczasem pan Grzegorz zarobił ~ 290 tysięcy. Gdzie się podziały nie wiadomo: ani na koncie, ani w nieruchomościach - zniknęły gdzieś bez śladu. Przehulał 290 tyś. w rok ?

LOL

A co im grozie jak skłamią?No bo ja mam wiele co najmniej kilka podejrzeń o złożenie fałszywego Oświadczenia w tym podejrzewam o to samego premiera Morawieckiego.

Czy ktoś ich może ukarać za to w jakiś sposób?
Myślicie,że jakby złożyć doniesienie do Prokuratury choćby już po tym jak przyjdą ich następcy rządzić mając niepodważalne dowody na zatajenie majątku przez któregoś z nich jakiś prokurator w Polsce przeprowadziłby śledztwo i ukarał?

nnnnnnnnn

Pan Mackiewicz remontuje dom. Przejeżdżam codziennie to widzę. Wymiana dachu szalówki, ogrozenia ocieplenie - lekką ręką 100 tys poszło jak nic.

GOSC_____

W takim razie dom powinien zwiększyć swoją wartość.

Swoją drogą, jak kandyduje, to mógłby chociaż w Suwałkach zamieszkać.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć