Śmięrdzące butle z gazem.

Zaczęty przez MałgośkaF, 07 Paź 2018, 21:56:49

« poprzedni - następny »

MałgośkaF

07 Paź 2018, 21:56:49 Ostatnia edycja: 08 Paź 2018, 22:15:34 by MałgośkaF
Od dłuższego czasu jestem raczony okropnie śmierdzącymi butlami z gazem z kilku różnych suwalskich firm, które w międzyczasie zmieniałem. Co nowa firma, tym jeszcze większy fetor dochodzący z butli. Kiedy butla stoi zamknięta w szafce w kuchni nie jest źle, ale kiedy otworzę szafkę, żeby zakręcić na noc butlę gazową bucha odorem wręcz strasznym. Niektóre suwalskie firmy, bo nie wiem czy wszystkie, nie myją swoich butli, które rozwożą po mieszkaniach, a klientów traktują jak świnie ! Szczelność instalacji została sprawdzona kilka razy przez fachowca ze spółdzielni, wymieniono przy okazji stary wąż na nowy i reduktor, ale ani odrobinę nie przestało cuchnąć z butli. Mam do Was pytanie. Czy wszyscy w Suwałkach są traktowani po równo jak świnie czy tylko wybrańcy dostępują tego diabelskiego zaszczytu ?

Krzesło

MałgośkaF

08 Paź 2018, 20:23:04 Ostatnia edycja: 08 Paź 2018, 21:29:42 by MałgośkaF
Prosiłbym o więcej wypowiedzi na ten temat, żeby wykluczyć błąd statystyczny.
Być może rozważę zgłoszenie sprawy do Urzędu Dozoru Technicznego, ale przydadzą się informacje od innych użytkowników butli gazowych w mieszkaniach.
Najbardziej śmierdzi, wręcz cuchnie butla od suwalskiej firmy Em-Gaz.

MałgośkaF

Czy może ktoś polecić firmę, która nie montuje śmierdzących butli ?

Dostawca gazu

Może od Ciebie śmierdzi ?

Mieszkaniec

Gazu używam od firmy emgaz i jest bardzo dobry, bez zarzutów od wielu lat. Może niech Pan/ Pani się umyje albo posprząta w domu to przestanie śmierdziec

Twój stary

Dostawcy gazu świetnie znaja swoich klientów i widzą kto jak mieszka widocznie masz chlew w domu i stwierdzili że powinni się dostosować i dac śmierdzące butlę proste.  PS. Jak masz problem z butla to zadzwoń do firmy i to zlos cos z tym zrobia A nie siedzisz w tym smrodzie i wylewasz żale jak dziecko ile masz lat że tak się zachowujesz

MałgośkaF

10 Paź 2018, 07:30:56 Ostatnia edycja: 10 Paź 2018, 07:33:08 by MałgośkaF
To te suwalskie firmy traktują ludzi jak świnie, skoro uważają, że mogą przynosić śmierdzące butle do czyjegoś domu. Prymitywy suwalskie. Prostactwo i traktowanie ludzi jak zwierzęta.  A co do tych równie prymitywnych wypowiedzi powyżej, czytaj prostaku jeden z drugim ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie, że smród czuć dopiero po otworzeniu szafki, w której stoi butla w kuchni.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć