Oczyszczacz powietrza do domu z alergikiem

Zaczęty przez starak, 03 paź 2018, 12:36:20

« poprzedni - następny »

starak

Przede wszystkim zależy nam na oczyszczeniu powietrza z tych wszystkich ewentualnych rodników grzybów, kurzu, włosów i innych drobin negatywnie wpływających na alergików. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Iza70

Firma mniej ważna , zwróć uwagę ile m3 oczyszcza i jeśli ma dobrze służyć alergikowi , to nie polecam kombajnów co przy okazji nawilżają ... piorą i wieszają firanki :-))))
i najważniejsza sprawa : sprawdź ile zapłacisz za filtry, które musisz wymieniać jeśli urządzenie ma spełniać swoją rolę i czy są one dostępne w ciągłej sprzedaży / warto zorientować się czy są o podobnych wymiarach innych firm/ Samo urządzenie to wiatraczek :-) Filtry są najważniejsze.

nutelka

Po pierwsze poleca poprawić wentylacje w domu.

po drugie napisz ile chcesz zainwestować w taki oczyszczacz. Bo jeśli chciałabyś sobie kupic coś porządnego, to musisz wiedzieć, ze trzeba trochę zainwestować. Polecam oczyszczacze od firmy Alfda. Jest to niemiecka firma, najwyższa jakość. Mają bardzo dobre filtry:
Filtr wstępny z tworzywa sztucznego ma małe oczka o wielkości około 0,7mm i zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz, większy pył czy też sierść zwierzęcą. Skuteczność 90-95% przy rozmiarze 0,4 mikrona cząsteczek.

Filtr HIMOP o strukturze plastra miodu niweluje drobne pyły, alergeny, kurz, szkodliwe duszące gazy takie jak formaldehydy 93,4%, tolueny (metylobenzen), benzeny 99,9%. Jego skuteczność wynosi 99% przy zanieczyszczeniach 0,3 mikrona.

Filtr HEPA odpowiada za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: zawieszone pyły, PM 2,5, PM10, dym, sierść zwierzęcą, zarodniki grzybów, kurz domowy i cząsteczki sadzy. 

Do mieszkania powinien wystarczyć Ci model ALFDA ALR300 Comfort.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć