Inwestycje z pożyczką.

Zaczęty przez mczay, 28 Wrz 2018, 21:25:51

« poprzedni - następny »

mczay

Inwestycje z pożyczkami to bardzo ryzykowny krok. Ta strona https://kokos.pl/blog Udostępnia bardzo wiele ciekawych artykułów, które pomogą nam wybrać odpowiednią strategię oraz skutecznie inwestować. W razie chęci pożyczki sama firma również udostępnia taką możliwość.

Behemot


Geralt287

Jeżeli chodzi o rankingi i opinie o pożyczkach, to tutaj https://chwilowkidlaciebie.pl/pozyczki-ratalne/ jest ich całkiem sporo :) Myślę, że warto się zapoznać

Forever young

Pożyczka chwilówka to mina jakich mało

klimas

Jeśli ktoś zaczyna działalność od chwilówek to życzę tylko szczęścia. Bank Raiffeisen dla przedsiębiorstw na starcie ma limit kredytowy. Firma może z niego finansować bieżącą działalność. jest ważny przez rok ale z możliwością przedłużenia.

rkaluzny112

Jak chcesz wybrać pożyczkę pozabankową to porównaj najpierw wszystkie oferty firm pożyczkowych. Ja gdy brałem pożyczkę, sprawdzałem opinie pożyczek na ERPPolska.pl. Mają tam chyba wszystkie polskie firmy pozabankowe.

mentorka

Kredyty  i pożyczki online to już jakby norma. Nikt się nie dziwi, że można załatwić kredyt przez internet.  Po prostu firmy pozyczkowe mają ogromną siłe przebicia, potrafią wynegocjować dobre warunki. Ja na przykład zamierzam skorzystać z oferty AASA . Może ktoś z was już miał do czynienia z tą firmą?

Misia34

A czy Waszym zdaniem opłaca się inwestować w nieruchomości na wynajem, na przykład w magazyny lub obiekty biurowe? Widziałam ostatnio na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe, że budową takich właśnie obiektów zajmuje się firma Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem. Jak sądzicie, warto im powierzyć takie zadanie?

gwendolina

#8
24 Cze 2019, 13:10:56 Ostatnia edycja: 30 Cze 2019, 10:58:26 by gwendolina
Na pożyczaniu pieniedzy mozna zarobić. Czasami bardzo dużo. Wiele osób korzysta obecnie z pożyczek w firmach pozyczkowych prywatnych z uwagi na to ze takie pożyczki są prostsze niż pożyczki w bankach. I co najważniejsze nie trzeba mieć takiej zdolnośći kredytowej ( obecnie kredyty nie są drogie z uwagi na niskie stopy procentowe ale wymagania banków co do kredytobiorców są spore).

Jesli chcecie pożyczać pieniądze innym to polecam portal Future Capital. https://www.futurecapital.pl  O wiele bezpieczniejsza opcja niż pożyczanie samodzielnie bo macie tam dwa zabezpieczenia

weksel
nieruchomością
Rodowita mieszkanka

ammytrue

Dokładnie tak jak mówicie. Pożyczki i kredyty od zawsze są związane z pewnego rodzaju ryzykiem. W pierwszej kolejności należy zastanowić się, czy damy radę z jego spłatą. Większość osób ma tendencje do przeceniania swoich możliwości. Następnie należy dokładnie zapoznać się z umową. Jeżeli nie jesteście zawodowymi prawnikami, sprawdźcie w sieci jak wygląda wzór umowy pożyczki.  Dopiero po tych czynnościach podejmujcie decyzję co do dalszych zobowiązań. W finansach najważniejsza jest świadomość. W innym wypadku możecie narazić się na dość pokaźne straty. Korzystajcie z głową ze wszystkich pożyczek. Pozdrawiam

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć