Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe jest najlepsza?

Zaczęty przez nutelka, 10 wrz 2018, 10:51:10

« poprzedni - następny »

nutelka

Zastanawiałam sie nad panelami.... Będą sie nadawały?

Suwak

Sugerowałbym płytki podłogowe. Jest dużo wzorów tak podobnych do paneli, że na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia. Nawet niedawno był na tym forum taki temat. Ceny od 30 do 40 zł za m2 przeciętnie. Choćby w OBI.

gwendolina

11 wrz 2018, 06:53:16 Ostatnia edycja: 26 wrz 2018, 14:51:11 by gwendolina
Sa panele, które są dość dobrze dostosowane na ogrzewanie podlogowe, jednak bez znaczenia na to jakiej firmy kupisz te panele i jak drogie będą to na pewno nie będa tak dobrze zatrzymywały i oddawały ciepła jak płytki. Jesli decydujesz się na ogrzewanie podłogowe to nie powinnas oszczędzać i powinnaś się zdecydować raczej na połozenie płytek...

A jeśli podoba Ci się drewno to polecam płytki drewno podobne. Tubądzin ma wiele ciekawych wzorów. Jak na przykład seria Korzilius http://www.tubadzin.pl

AlterA

w sumie każda podłoga nadaje się do ogrzewania podłogowego. Ja mam podłogę z deski warstwowej i jest ok. Zanim sie na nią zdecydowałam to byłam przekonana, że przy podłogówce trzeba montować płytki. Okazuje się jednak, że teraz sa tak dobre drewniane podłogi że i one świetnie nadają się do ogrzewania podłogowego. Podłoge zamawiałam od Baltic Wood. Teraz mają podłogi w promocyjnej cenie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć