okulista

Zaczęty przez Katie, 08 sie 2018, 16:57:13

« poprzedni - następny »

Katie

Kochani,
rozważam zabieg laserowej korekcji wzroku.
podpowiedzcie czy warto do Białegostoku do dr. Michnowskiego (dobry sprzęt i raty)
czy może gdzieś dalej ?
Ktoś coś ?

Kubaaa

Witam - polecałbym Ci jednak większe ośrodki medyczne. Uważaj tylko na to, co w wielu z nich jest pomijane - test w kierunku ZSO, które w wyniku chirurgii refrakcyjnej często ulega pogłębieniu. Jeśli do tej pory nie cierpiałaś na przesuszenie oczu powinno być Ok. Ja wykonywałem zabieg w Warszawie

Monikka

Ja robiłam zabieg w jednym z dwóch najbardziej znanych ośrodków w Warszawie. W obu można liczyć na okresowe promocje, raty oraz płatność kartą. W białymstoku sprzęt podobno jest wypożyczany. Polecam zdecydowanie większy ośrodek - chociażby ze względu na liczbę wykonywanych zabiegów.

titanic

Ja zawdzięczam wzrok dr. Michowskiemu z kliniki w Białymstoku, bo byłam juz w kilku miejscach, okuliści nie widzieli dla mnie szans na operacje korekty wzroku. Po wizycie u doktora usłyszałam ze jest cień szansy na sukces- a jak sie już okazało po zabiegu wszystko było ok, i dzięki temu zabiegowi czuje ze nie ma dla mnie już żadnych ograniczeń- szczególnie okulary!

prawda

To prawda, ja też polecam dr. Michnowskiego, lekarz starej daty i dzięki temu bardzo dokładny i skrupulatny.

mojaczek

Ja nie korzystałem z usług doktora Michnowskiego, ale moja mama do niego chodzi na badania i wiem ze on bardzo jest oddany swojej pracy. Mama juz chyba z 3 koleżanki przyprowadziła do lekarza i każda jest niz oczarowana.

BARBA

Jesli szukasz dobrego okulisty, to ja jako pacjentka z wieloletnim stazem badan- mam wade wrodzona, to jesli masz blisko do Białegostoku, to polecam dr. Michnowskiego. Mam juz o nim opinie bo bardzo mi pomógł dzieki dobrze dobranym soczewka, a wczesniej przy zle dobranych u innych specjalistów, miałam ciagłe bole głowy. Teraz juz widzę lepiej i czuje się lepiej, Polecam.

Buła

To prawda jeśli chodzi o ta cześć Polski- to ponoć doktor Michnowski jest najlepszy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć