Niskie odszkodowanie za wypadek samochodowy.

Zaczęty przez hardcorovelove, 08 sie 2018, 08:45:53

« poprzedni - następny »

hardcorovelove

08 sie 2018, 08:45:53 Ostatnia edycja: 22 sie 2018, 15:58:10 by hardcorovelove
Dzień dobry, otrzymałam właśnie przelew z tytułu odszkodowania za wypadek samochodowy. Nie chciało mi się dalej z nimi walczyć bo ani nie mam siły, ani chęci. Czytałam wczoraj artykuł na stronie firmy: https://automobilis.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/, która zajmuje się takimi przypadkami i tam był fragment jakoby wpłacali różnice od razu, a sami, już bez mojego udziału toczyli batalię. Miał ktoś do czynienia z czymś takim?

Gosc 123

Z ubezpieczycielami - tylko pozew i sąd. Z własnej woli wypłacą ochłapy.
Weź najlepiej radcę prawnego.

nnnn

Ostatnio miałam sytuacje że został uszkodzony klimatyzator na budynku przez samochód dostawczy. Pan miał ubezpieczenie w PZU. Przyjechał rzeczoznawca porobił zdjęcia i koniec. Po paru dniach na koncie pojawiły się pieniądze jakieś 3 500 zł. Zadzwoniłam do firmy z pytaniem na jakiej podstawie otrzymałam taką kwotę kiedy usterka nie został usunięta i ta kwota nie pokrywa nawet części kosztów. Wykonałam kalkulację kosztów przez firmę która będzie to naprawiać dodatkowo razem z Panią rzecznik do spraw konsumenta napisałam stosowne pismo. Pani rzecznik się podpisała po tym opieczętował i ta dam po paru dniach na konto wpłynęło wyrównanie do kwoty z wykonanego kosztorysu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć