klub fitness

Zaczęty przez monnika, 02 Maj 2019, 12:04:31

« poprzedni - następny »

monnika

Podpowiedzcie, gdzie w Suwałkach warto zapisać się na jakieś zajęcia fitness? Nie chodzi mi o siłownię, tylko zorganizowane zajęcia, tak, żeby mieć motywację.

monnika

Naprawdę nikt nic nie poleci?
Widzę, że tu chyba mają rację bytu tylko posty typu - czy ktoś przerabiał temat....i tu na przykład - gwoździ, kolektorów, studni głębinowych..

eisss

Tez jestem ciekawa opinii

eisss

Klub Guarana czy moze Olimpia?Miedzy tymi dwoma klubami rozmyslalam.Dziewczyny piszcie.

monnika

W Olympii próbowałam w tamtym roku. Brak klimatyzacji w tym obiekcie daje się we znaki, zrezygnowałam.

ja_mieszkanka

Ja polecam Calypso. Jest kilka powodów. Po pierwsze mają bogatą ofertę zajęć, po drugie zajęcia są niemal przez cały dzień, więc nie trzeba dostosowywać życia do grafiku, po trzecie ilość zajęć przekłada się na liczbę prowadzących, a co za tym idzie można wybrać tego, którego zajęcia są dla nas najciekawsze. Co warto dodać, to to, że na zajęciach można poznać naprawdę fajne i miłe kobietki.

Wanda1

Calypso jest ok, poza okresami noworocznych postanowień, bo wtedy jest tam po prostu za dużo ludzi. Cóż, tanio jednak nie jest. Słyszałam, że są zajęcia prowadzone w szkołach, taki typowy fitness sama nie próbowałam. Nie polecam natomiast klubu? bo nie wiem, jak to nazwać, na Kościuszki, w starym empiku - upgrade. Na zajęciach, na które chodziłam, było zdecydowanie za dużo pań jak na tę powierzchnię, brak klimatyzacji, brak wentylacji, skutek - mokra podłoga i szyby. Brudne podłogi, na których się leży.. Brak szatni, są tylko plastikowe krzesełka piętro wyżej. Brak miejsca do poczekania - dwie dziecięce pufy i tłum rodziców czekających na dzieci. Brak "przerw technicznych" skutek zajęcia są skrócone, bo nigdy nie zaczynają się o równej godzinie, bo przecież nie wyszła poprzednia grupa... No i wreszcie brak sprzętu - trzeba się dzielić z inną grupą w sali po sąsiedzku...Dodam jeszcze ciągłe zmiany w grafiku. Z czymś takim nie spotkałam się nigdzie. Kupiłam karnet na miesiąc, i tyle chodziłam. Zamieniłam na siłownię...

nutelka

17 Maj 2019, 13:13:12 Ostatnia edycja: 23 Cze 2019, 12:01:50 by nutelka
Jest wiele klubów  - dobrze jeśli w klubie będą zróżnicowane zajęcia. Tak abyś mogła wybrać zajęcia, które Tobie najlepiej pasuja

Sama chodziłam na wiele zajeć ale osobiście bardzo dobrze ćwiczy mi się jogę oraz przekonałam sie do zumby.

Najważniejsze to znaleźć sobie zajęcia sportowe, które będziesz lubiła. Jesli nie bedziesz przepadała za ćwiczeniami ktore uprawiasz to nie będziesz miała motywacji.

Dobrze również motywuje chodzenie z koleżanka :)  https://www.intime20.pl/blog/jak-utrzymac-motywacje-do-cwiczen/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć