Jakie ubezpieczenie?

Zaczęty przez rosza, 18 lip 2018, 22:12:03

« poprzedni - następny »

rosza

18 lip 2018, 22:12:03 Ostatnia edycja: 22 lip 2018, 20:39:07 by rosza
Hejka
Mam pytanko. Jakieś polecane firmy ubezpieczeniowe które płacą jak najwięcej od procenta obrażeń ciała czy cos takiego? Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa.. Chodzi o ubezpieczenie do pracy.. Dodam że dziś znalazlem taką firmę:  https://radca-az.pl/odszkodowania i tutaj pytanko: czy ktoś z usług tej firmy korzystał? sprawdzona? Dziękistarak

#1
20 lip 2018, 08:53:45 Ostatnia edycja: 25 lip 2018, 09:58:41 by starak
Szukasz ubezpieczenia grupowego? W takim przypadku polecam przejrzeć sobie oferty poszczególnych firm ponieważ ubezpieczenia grupowe są o wiele korzystniejsze. Warto jest również negocjować ( warunki ubezpieczenia  i jego cena w wielu przypadkach zależą od tego ile osob jest ubezpieczonych, im więcej osób tym lepsze są warunki ubezpieczenia)

Polecam skontaktować sie z firmą superpolisa: https://superpolisa.pl/
Będą w stanie dla Ciebie porównać poszczególne rodzaje ubezpieczeń ( maja dojście do wszystkich ofert ubezpieczycieli w Polsce) i pomoga wybrać to najlepsze.

Anty


Astaykith11


wszystkoo

Moim zdaniem najlepiej sprawdzać ubezpieczenia w takich zestawieniach jak ten kalkulator https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl

wojmik562

Moim zdaniem polisa https://www.viennalife.pl/oferta/polisa-dla-dziecka właśnie dla dziecka to jedna z najlepszych opcji. Jeśli tylko jesteście zainteresowani to możecie sprawdzić całą ofertę i możecie skontaktować się w sprawie dogadania wszystkich szczegółów. Teraz wiele osób właśnie w taki sposób się zabezpiecza.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Podaj wynik działania: 1+1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć