Gdzie kupujecie kosmetyki?

Zaczęty przez blouse, 10 lip 2018, 11:29:12

« poprzedni - następny »

blouse

Hej :) Jakie sklepy internetowe z kosmetykami polecacie? (oprócz ladymakeup) :) Z góry wielkie dzięki za pomoc! :)

Gosc 3a4t

Sam sobie poszukaj. Nic nie polecamy.

vladi

Ja tam jednak odpowiem bo sama ostatnio sie natknelam i poki co praktykuje zamawianie z ekobieca.pl bo maja spory wybor w tym tez kosmetyki naturalne, ktore mi zalecił kosmetolog

gwendolina

12 lip 2018, 08:30:14 Ostatnia edycja: 13 lip 2018, 08:39:00 by gwendolina
Rossman
Natura  ( tak maja swoje sklepy internetowe tak więc jeśli akurat nie znajdziesz niczego w sklepie stacjonarnym to warto jest zajrzec do interetowego)
kontigo
oraz oczywisćie darmarsklep https://darmarsklep.pl/  ( maja korzystne ceny, poza tym wiele firm, ktorych nie możńa tak łatwo znaleźć stacjonarnie, a które moim zdaniem są warte zainteresowania, jak na przykład firma Make up revolution).

Gochaa

Ja polecam Skład Prosty. Duży wybór, szybka wysyłka i fajne, profesjonalne doradztwo.  8)

starak

20 sie 2018, 07:32:19 Ostatnia edycja: 31 sie 2018, 12:00:46 by starak
Sklepy internetowe
Sklepy stacjonarne
allegro ( chociaż już rzadziej bo zdecydowanie bardziej wolę drogerie)
apteki ( wiele kosmetyków nie jest dostepnych do kupienia w drogeriach i mozna je dostac jedynie w aptekach)

Aha i przy zakupie kosmetyków zwracajcie uwagę nie tylko na ich cenę ale na składy. Na początku czytanie składów kosmetyków może się wydawać bardzo trudne. Jednak jest to jedynie kwestia nauczenia sie niektórych rzeczy. Dzięki temu będziecie w stanie wyeliminowac kosmetyki o kiepskim składzie ;)  https://rodzinazdrowia.pl/kosmetyki-pod-lupa-jak-czytac-etykiety

goscinka

W i perfumy, ale zanim to zrobie zaglądam po promocje oraz i perfumy kod rabatowy   8)

martusia99

Z tego, co wiem, to każda apteka internetowa też ma w swojej ofercie najróżniejsze kosmetyki. Z reguły sprzedają oni kosmetyki naturalne i różne dermokosmetyki. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych produktów do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Przede wszystkim nie powodują alergii.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć