laserowa korekcja wzroku

Zaczęty przez TM, 28 Cze 2018, 21:19:51

« poprzedni - następny »

TM

Witam. Czy ktoś z Was miał zabieg laserowej korekcji wzroku u naszych sąsiadów na Litwie ? W Wilnie jest klinika która tym się zajmuje a na ich stronie w cenniku znacznie taniej niż Warszawie czy trójmieście. Jeżeli tak bardzo proszę o opinie . Z góry dziękuje

Jaaak

Taniej nie znaczy dobrze.

12345

Drożej tez nie znaczy dobrze.
Mnie np nie stać na leczenie zębów w Polsce a już w Ukrainie np ceny są dużo niższe i jakoś większe zaufanie mam do tamtejszych lekarzy niż do naszych.

Turystyka leczniczo-medyczna to nic nowego. Kiedyś dużo obcokrajowców przyjeżdżało do Polski ale po kilku przykładach śmierci pacjenta lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przy banalnym zabiegu większość raczej wybiera Czechy

Korektawzroku

W styczniu tego roku robiłam korektę wzroku w klinice w Wilnie. Szczerze polecam, zregenerowali mi wzrok w 100%, w końcu nie muszę się męczyć z soczewkami i w końcu widzę:) miałam wadę wzroku -6.25 i -4.75 plus do tego -0.25 z racji astygmatyzmu. ftp://

Rubin

Poddałem się zabiegowi 5 lat temu, ale ja miałem sporą wadę -6 i do tego lekki astygamtyzm. Od dziecka nosiłem denka i przyznam szczerze, że przez pierwsze dni po zabiegu nie mogłem się przyzwyczaic do mojego nowego wyglądu, co więcej, nie za bardzo się sobie podobałem. Przez miesiąc odczuwałem straszny dyskomfort, a czasem nawet ból, oczy mi wysychały, ale moja pani doktor przepisała mi milion kropel, które ostatecznie mi pomogły. Sam zabieg jest bezbolesny i szybki i mimo tego dyskomfortu potem, naprawdę warto poddać się zabiegowi. Tylko, jak ktoś wyżej napisał, nie oszczędzaj na tym (w końcu chodzi o Twoje zdrowie) i wybierz profesjonalną klinikę.

Są to w koncu oczy i warto jest o nie dbać
https://zietekclinic.com/
Ziętek Clinic
ul. Radzikowskiego 59/U3
31-315 Kraków
NIP: 6751225659
Regon: 356702723
tel. +48 12 294 57 50
email: kontakt@zietekclinic.com

TM

Bardzo dziękuje za opinie  :)

Do Korektawzroku czy załatwiłaś to w jeden dzień ,czyli rano badania a po południu zabieg? Ile razu musiałaś jeździć do Wilna?

Rubin czy po 5 latach wada nie powróciła ?

ate

w Białymstoku jest bardzo dobry oulista który robi takie zabiegi. Jestem po korekcie dużej wady z asygmatyzmem i jestem bardzo zadowolony.

R.

Ja polecam najstarszą chyba w tym zakresie Klinikę w Warszawie (pewnego profesora). Zabieg udany, opieka przed, w trakcie i po niezwykle profesjonalna.

Korektawzroku

Jeden dzień badania i zabieg. Rano są badania, jeśli okaże się że możesz być poddany zabiegowi i wyrazisz zgodę na operację, wtedy idzie się z całą grupą na zabieg, pielęgniarka przygotowuje pacjenta, przebiera, przemywa oczy, potem zabieg. Po zabiegu każą usiąść, pielegniarka pyta czy nie kręci się w głowie itp i zakladasz okulary przeciwsłoneczne i idziesz do samochodu. Trzeba wrócić na trzeci dzień, żeby sprawdzili czy wszystko dobrze się goi i ma się też prawo do darmowej wizyty za miesiąc, jeśli chcesz to korzystasz.
Co do dyskomfortu i bólu-może jest to kwestia postępu medycyny, w każdym razie ja nie miałam problemów z bólem oczu czy głowy, jedynie tuż po zabiegu, kiedy krople znieczulajace przestają działać i oko zaczyna czuć, że było krojone. Przypisują krople, które są antybiotykiem i one dają dużą ulgę. Generalnie moim zdaniem nie ma sensu jechać tam autobusem czy czymś takim, najlepiej jechać samochodem, z drugą osobą jako kierowca, po zabiegu dojść do samochodu i drogę do Suwałk odpoczywać:) dosłownie te około 3 godziny mi wystarczyły, żeby przeszedł ból po operacji.

mczay

Ja chyba nie zdecydowałbym się na laserową korekcję wzroku - bałbym się, że coś pójdzie nie w porządku. Uważam, że bezpieczniejszym i zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest korygowanie wzroku z pomocą okularów korekcyjnych. Sklepów, które posiadają je w swojej ofercie nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne - gwarantuję, że znajdziesz w nim okulary dostosowane do swoich potrzeb.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć