Bluzka hiszpanka czy wypada do biura

Zaczęty przez adrela, 15 cze 2018, 08:30:12

« poprzedni - następny »

adrela

Jak myślicie czy wypada ubrać bluzkę typu hiszpanka do pracy w biurze?

kogutas

Hsususjs66

Jasne że nie. Ładna koszula a Hiszpanke zostaw na plaże

annasd

Oczywiście że nie, odkryte ramiona i spódnice przed kolano nie są odpowiednim strojem do biur, urzędów czy poradni.

Jaaakkkk

też z Suwałk

Adrela - jeśli zabiegasz o względy szefa to najlepiej bez majtek. Co za pytanie? Czy nie masz gustu lub umiaru?

Adaś M.

Marcinek u2

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, ale ludzie mają czasem jakieś dziwaczne konwenanse: na plażę wypada, na ulicę wypada a do biura nie wypada. Jakbym był twoim szefem, to miałbym mieszane odczucia: niby fajnie, ale też może ucierpieć wydajność pracy męskiej części załogi.

gwendolina

18 cze 2018, 12:15:44 Ostatnia edycja: 19 cze 2018, 13:51:07 by gwendolina
Bluzka taka ma odsłonięte ramiona. Do pracy raczej nie, ale na spacer po mieście czy na randkę jak najbardziej na tak. Nie wiem jaka masz atmosferę w swojej pracy ale jeśli chodzi o mnie to nie czulabym sie dobrze mając na sobie taki własnie ciuszek. Zdecydowanie bardziej wole skromniejsze ubrania. W takich czuję się lepiej i szykowniej.

Sama uwielbiam takie bluzeczki hiszpanki z falbanami. https://blog.papilion.pl/hit-sezonu-bluzki-hiszpanki/ I mam ich kilka w swojej szafie. Jednak pozostawiłabym je na Twoim miejscu na mniej formalne okazje ;)

Suzukiem

W Internecie na pewno da się znaleźć informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym problemu.

blouse

A moim zdaniem jednak dużo tutaj zalezy od tego jaki jest fason sukienki czy bluzki. Są to bluzki raczej na lato i raczej na gorące dni jednak niektóre maja eleganckie fasony. I jeśli nie mamy w pracy sztywnego dress code ( czyli biała bluzka plus czarna spódnica) to nie ma problemu z nałożeniem na siebie jakieś bardziej fikuśnej sukienki raz na jakiś czas :)

Na stronie jest ciekawy wpis, który możecie sobie zobaczyć
https://answear.com/blog/z-czym-nosic-sukienki-hiszpanki-4-modne-propozycje-na-kazda-okazje/20205

Jest tutaj napisane jak nosić sukienki hiszpanki i są pokazane propozycje ich noszenia :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć