Oprogramowanie do firmy usługowo-handlowej

Zaczęty przez starak, 27 Maj 2018, 11:13:53

« poprzedni - następny »

starak

Chodzi o firmę z branży produkcyjnej elementów budowlanych. Oprogramowanie mające na celu poprawę logistyki, zarządzania, obsługi klienta, obsługi podwykonawców, dostawców oraz terminów. Krótko mówiąc system, który ma zająć się wszystkim. Pewnie jakiś CRM - pytanie jaki?

Adassś

To zależy od budżetu na soft, infrastrukturę sieciową by dany soft wdrożyć i kosztów późniejszej obsługi w postaci informatyka/administratora, który zadba o odpowiednie funkcjonowanie i zareaguje "prawidłową naprawą" w przypadku awarii. Sama opieka administracyjna nie jest tania, nie mówiąc już o kosztach wdrożenia takiego rozwiązania. Bardzo szeroki tem ??? at...

trezors

#2
28 Maj 2018, 07:20:40 Ostatnia edycja: 20 Cze 2018, 06:57:24 by trezors
Rzeczywiście budżet jest ważny, ale istotne są również funkcjonalności systemu, wybór architektury - czy ma to być system działający lokalnie (stacjonarnie), czy ma to być może system działający na zasadzie architektury klient - serwer, a więc w chmurze.
Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Przy sprawnie działającym internecie, opcja z CRm-em działającym w chmurze jest moim zdaniem bardzo ciekawa. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzi: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/

madam44

Przydaja sie takie nowoczesne oprogramowania dla firm. Wiem, ze tutaj https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ mozna poprosic o stworzenie takiego specjalnie dla nas. Jest to dobre rozwiazanie, by rozwijac firme.

Misia34

Skoro już o oprogramowaniu mowa, to czy ktoś z Was korzysta może w firmie z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Jak sądzicie, warto z niej skorzystać? Czy takie systemy rzeczywiście mogą znacząco wpłynąć na funkcjonowanie całej firmy?

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć