Płytki w salonie

Zaczęty przez swelle, 27 Maj 2018, 10:48:58

« poprzedni - następny »

swelle

Dotychczas w salonie miałam położone panele podłogowe, ale coraz bardziej zaczynam brać pod uwagę płytki - są łatwiejsze w czyszczeniu i też ładnie wyglądają. Nie wiem tylko czy nie są za zimne do salonu. Co o tym myślicie? czy to dobry pomysł? Jak to będzie wyglądać?

Rafaello 12346

Myślę że jest to dobry pomysł...płytki w "drewnianym" kolorze. Zapewne przy łóżku i tak położysz jakiś dywanik rak więc spoko w kwestii zimna pod stopami. A i bez tego nie jest źle...kwestia przyzwyczajenia. Ja osobiście niestety sypialnie mam w salonie ☺ i mam w połowie plytki ,po skosie,połączone listwą. Na dzień dzisiejszy zrobił bym w całości z płytek.
Pozdrawiam :)

James1963

to zależy. Jeśli planujesz ogrzewanie podłogowe - to jak najbardziej, polecam płytki, ale jeśli nie - to odradzam. Nie wiem, czy masz dzieci/wnuki, ale dla nich twarde i zimne płytki to naprawdę nic dobrego.

James,
kosmetyczka Gdynia

gwendolina

Jest to dobre podejście. Nie wiem czemu tak wiele osób twierdzi,ze płytki są zimne.... A panele czy parkiet niby nie sa? Jeśli nie masz ogrzewania podlogowego to każda podłoga będzie zimna.Bez znaczenia czy położysz na niej gres, czy może naturalne drewno. Jesli masz natomiast ogrzewanie podłogowe to płytki sprawdza się znakomicie, ponieważ o wiele lepiej kumulują ciepło.

Zastanów się nad drewnopodobnymi Tubądzi ma wiele kolekcji takich płytek i niektóre z nich wyglądają jak prawdziwe drewno.
Rodowita mieszkanka

MałaMii

Płytki są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu niż drewno. To na pewno praktyczniejsze rozwiązanie. Na rynku jest szeroki wybór płytek o strukturze drewna. Ja polecam Cersanit:

https://www.cersanit.com.pl/plytki-ceramiczne/drewno,2,motyw.html

Zouhir20

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością przydadzą mi się :)

bezowa

I jak? Udało wam się znaleźć jakieś ciekawe płytki? Ja sama właśnie przeglądam różne oferty i bardzo spodobała mi się oferta w Tubądzin. Mają bardzo nowoczesne wzory, a właśnie o coś takiego mi chodzi. Czy ktoś z was ma jakiekolwiek doświadczenie z tą firmą?

vi_to

Ogrzewanie podłogowe to bardzo fajna rzecz, a na pewno pod płytkami. Bardzo dobrze prezentują się płytki imitujące drewno i polecam cos w tych kolekcjach

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć