Motywacja pracowników?

Zaczęty przez maksik, 17 maj 2018, 15:11:28

« poprzedni - następny »

maksik

Jakie sposoby na motywacje pracowników możecie polecić?

Marceli

Powiedzieć im, że są biedni ????

LOL

@Marceli tylko,że jest jeszcze św. Mateusz-patron ludzi pracy który za zrobienie 1 dziecka dziecka zsyła po 500zł miesięcznie i od września płaci nawet 13-nasti po czysta

Jadzia997

Hej
Ja dla swoich Liderów robię loda i chodzą jak w zegarku(-:

Polecam

Polecam

Jadzia997 ....czy są u ciebie wolne etaty???????? 8)

janulek

A nie pomyślałeś by zmotywować ich podwyżkami pensji?

Nie napisałeś dlaczego Twoi pracownicy nie są zmotywowani.

Inaczej motywuje się budowlańców, inaczej księgowe, inaczej informatyków.

Zadałeś bardzo proste pytanie - to tak jakbym spytał "jak mogę zarabiać więcej pieniędzy?" Chyba istnieje różnica miedzy kimś kto jest np taksówkarzem, a kimś kto jest managerem w międzynarodowej korporacji.

assssss

Z własnego doświadczenia powiem ze do pracy często  motywuje dobra atmosfera w firmie a nie tylko pieniądze. Wole zarabiać miesięcznie 500 zł mniej ale spać spokojnie w nocy.

janek2508

A u nas w firmie motywacją jest udział w szkoleniach. Ostatnio odbyliśmy thttp://emt-systems.pl/techniki-napedowe.html i większość pracowników była z tego zadowolona. Dzięki takim szkoleniom mamy większą wiedzę, przez co lepiej pracujemy i oczywiście więcej zarabiamy. Szef raz na 3 miesiące wysyła nas na kursy.

HugOt

W javenie załatwiają to groźbą

starak

Myślę,że mozna motywowac na wiele sposobów
lepsza premią
dobrą atmosferą w pracy
wyjazdami integracyjnymi

Można rónwiez zastanowić się nad podarowaniem ich jakichś gadżetów firmowych, szczególnie,że nie jest to jakiś bardzo duży koszt.

Pozdrawiam.

barabara

zapytaj panią Basię która jest dyrektorem jednego banku na ul.  Kościuszki  jak motywuje swoich pracowników.Otrzymasz pełen obraz motywacji.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć