stawki

Zaczęty przez Paweł 85, 10 maj 2018, 19:10:50

« poprzedni - następny »

Paweł 85

Witam mam pytanko jaka jest teraz płaca na magazyniera operator wózków wracam w sprawach rodzinnych i muszę podjąć tu pracę

Janek1979

Teraz mniej niż 14pln brutto/h nigdzie nie dają,no może oprócz forte. Szukaj tam gdzie masz premie,nagrody za to że chodzisz do pracy,a nie na zwolnienia i pełen ZUS. Pracy jest,mozna przebierać,a stawkę musisz sobie wypracować ????

Paweł 85

A mi obiło się o uszy że w tej nowej forte i w padmie na wózku mają po 3 tys

Anynomus

W padmie to tak, ale to jak popracujesz kilka lat. A w forte to sam zobacz he syf omijaj ta firme. Co drugi suwalczanin tam pracowal takze wiesz ???? idz do normalnej firmy a nie do forte, beda dzwonic,bedziesz latal jak piesek na kazde ich zawolanie bo nie ma ludzi i zarobisz 2500 z nadgodzinami takze sobie odpusc. Idz do normalnej firmy gdzie zarobisz bez nadgodzin normalnie, a z nadgodzinami ekstra kase masz... szukaj, a znajdziesz. Sa bardzo dobre firmy w Suwalkach. Powoli rynek zmienia sie i pracownik dyktuje warunki... w forte ciagle brakuje ludzi, wez na logike gdyby bylo dobrze to by mieli stałą ekipe i zgrana tak jak np padma.. i by nie bylo ukraincow... powodzenia w szukaniu dobrej pracy ????

LOL

Pracowałem w Forte i mogę powiedzieć więcej o tej firmie.
Budynki Forte są postawione podobno na dawnych cmentarzach z IV wieku p.n.e. a a te nowsze na strefie to nawet podobno II wieku p.n.e. no i tam się w ogóle nie da pracować.
Ludzie w większości zamieniają się w psychiczne wampiry a niektórzy nawet przeobrażają się w coś w rodzaju zoombie.

Omijajcie te fabrykę z daleka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć