Malowanie mebli

Zaczęty przez Bufor, 07 maj 2018, 17:36:44

« poprzedni - następny »

Bufor

Witam wszystkich.
Czy w Suwałkach jest ktoś, kto maluje meble? Mam komodę do przemalowania, a sam boje się tego podjąć. Wiem, że są farby do tego przeznaczone, ale wolałbym, żeby zrobił to ktoś kto ma doświadczenie i wiedzę.
Komoda jest prawdopodobnie z płyty mdf, a chciałbym aby była biała (połysk). Możecie coś doradzić. ?

[email protected]

Policz 180 zł metr kwadratowy . Taniej wyjdzie kupić gotowy mebel . A jak chcesz top dla akademiana meble na sejneńskiej idź zapytaj ile kosztują meble lakierowane :-)

Bufor

Nie jest istotna cena, nie chce kupować nowej, bo ta, którą mam jest mega niestandardowa. Dlatego wolał bym, aby została odmalowana przez kogoś, kto się tym zajmuje.
Więc...? Czy istnieje takie miejsce gdzie mogę zawieźć mebel?

Suwalskii

Powiem tak, zbytnio nikt nie będzie chciał się podjąć pracy renowacji tego mebla z racji że dużo trzeba się napracować żeby zrobić to w połysku chyba że cena nie gra roli ?

starak

22 maj 2018, 08:04:59 Ostatnia edycja: 04 cze 2018, 06:50:32 by starak
Hmm.Z tego co wiem to płyt mdf raczej się nie maluje ale mogę sie mylić . Możesz sam przemalować. Widzialam w sklepach specjalne farby do malowania mebli. Zastanawiałem sie nawet czy nie przemalować jednego regału (nie jest zbytnio używany ale jednak brzydko wyglada inie pasuje kolorystycznie). Nie wiem czy jest to jednak rozwiązanie na długo.
https://meblearkadius.pl/produkty/komody/
Zastanów się czy nie opłaca Ci się bardziej kupić gotowej nowej komody. Szczególnie,ze meble aktualnie nie są takie drogie....

Zouhir20

Warto zerknąć w Internecie w tej materii. Powinno się coś z całą pewnością znaleźć.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć