tarasy

Zaczęty przez rep, 04 Maj 2018, 14:40:10

« poprzedni - następny »

rep

Poszukuję firmy/osoby, która zajmuje się układaniem tarasów najlepiej z desek kompozytowych, ewentualnie drewnianych. Bardzo proszę o numer kontaktowy.

James1963

Możesz sam spróbować. Ja tak zrobiłem i teraz ciesze oko pięknym, drewnianym tarasem :)

impra

A możecie podpowiedzieć jakie deski tarasowe wybrać? Przeglądam na https://wingstimber.com/oferta/deski-tarasowe.html i kompletnie nie wiem z jakiego drewna wybrać.

Renka6

Moim zdaniem dobrym pomysłem może być poszperanie w tym temacie w Internecie. To się według mnie naprawdę będzie opłacało :D

moderators

Ja bym szukał wsród lokalnych firm.

vladi

No jasne ze tak - w sieci sobie popatrz co w trawie lokalnej piszczy. Ze swojej strony polecam jednak zdecydowac sie na drewniane: bo dobrze wygladaja a jak od czasu do czasu zabezpieczysz chociazby olejem do tarasów luxdecor to i wytrzymaja Ci spokojnie lata

zosia9322

Na stronie https://codeck.pl/ znajdziesz sobie fajne materiały, z których możesz zbudować swój taras. Bardzo fajnie, jeśli wszystko będzie to wszystko od jednego producenta, bo będzie jedna jakość i jednolicie wszystko wykończone, więc dzięki temu, taki taras będzie wyglądał korzystniej i na bardziej estetyczny.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2x2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć