Ile płacicie za OC?

Zaczęty przez trezors, 29 Kwi 2018, 10:13:17

« poprzedni - następny »

trezors

Jak w temacie, ile płacicie za OC? Pytam, bo na przestrzeni ostatnich kilku lat, kwoty OC dosyć mocno poszybowały w górę. Jak to u was wygląda?

...

KNF sie zmartwilo o los ubezpieczycieli bo ci juz mieli tak niskie stawki w konkurencji ze obawiali sie bankructw no drugim aspektem byly dosc duze odszkodowania jakie wycigalay firmy tym sie zajmujace

Pawn

Prawwl

starak

U mnie jest to coś w okolicach 600 zł. Auto to Corsa D z silnikiem 1,4. Mały, ale żwawy.
W przypadku ubezpieczeń OC, nie ma co kierować się sentymentem, tylko ceną. Jest to i tak obowiązkowe ubezpieczenie, ubezpieczenie które powinno spełniać określone kryteria. Krótko mówiąc, jest to produkt, który w każdym przypadku wygląda bardzo podobnie. Nie ma sensu przepłacać.

jigsaw87

Jaruus

kleoska124

Starak masz trochę racji, jednak przed zawarciem umowy ubezpieczenia warto sprawdzić czy w przypadku wejścia z zakładem ubezpieczeń na drogę sądową będziesz mógł sądzić się w polskim sądzie czy za granicą- często zagraniczne, tanie firmy nie zgadzają się na sprawy sądowe w kraju klienta tylko u siebie.

polimpus

Wiesz co ja brałem OC, AC oraz ubezpieczenie GAP: https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenie-gap w jednym miejscu, więc cenowo wyszło mi lepiej niż branie takiego pakietu w różnych miejscach. W każdym razie tak straszyli, a zapłaciłem za ubezpieczenie mniej (o jakieś 600 złotych) niż w zeszłym roku.

Ultrala

Hej wszystkim. Mam do Was pewne znaczące dla mnie pytanie. Mam na myśli wszelakiego rodzaju materie powiązane z polisami życiowymi. Chodzi mi po głowie w tej chwili, czy warto się w tym problemie sugerować wskazówkami w internecie. Chociażby na ubezpieczenie na życie mbank na rankingubezpieczennazycie.pl są tego typu wiadomości. Co o tym sądzicie?

pieknyolek

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć