Jak rozreklamowac własny zakład fryzjerski

Zaczęty przez gwendolina, 05 Kwi 2018, 07:46:10

« poprzedni - następny »

gwendolina

Własnie ruszam i zastanawiam się nad tym jak poinformowac klientów o jego istnieniu.

Jakies pomysły?
Rodowita mieszkanka

starak

#1
05 Kwi 2018, 08:55:25 Ostatnia edycja: 30 Lis 2018, 10:10:22 by fresh
Na pewno polecałabym zadbać o wysoką jakość usług. Pamiętaj,że reklama szeptana jest najważniejsza i jeśli ktoś będzie zadowolony z Twoich usług to duża szansa,że poleci Cię dalej. Stali klienci również sa ważni.

Ewentualnie możesz przygotować jakieś ulotki, wizytówki, kalendarze. Jesli chodzi o gadżety reklamowe to może zestawy do pielęgnacji paznokci? Ewentualnie grzebyki?  

Misia34

Moim zdaniem tak naprawdę najlepszą reklamą do takiego salonu fryzjerskiego jest grono zadowolonych klientek. A jak to się mówi - trening czynie mistrza. Dlatego też warto jest zainwestować w tak zwane główki fryzjerskie, na których będzie można poćwiczyć nawet te najbardziej odważne cięcia, aby później móc klientom zaproponować takie fryzury :) Na pewno to docenią ;)

Kameleon

Najlepsza reklama to reklama szeptana. Jeśli będziesz miała dobre usługi to klienci się znajdą. Ja jeszcze lubię jak u fryzjera jest taka karta do zbierania stempelków i po uzbieraniu nr 9, 10 wizytę mam za darmo plus jeszcze jakiś zabieg na włosy. Mnie to przekonuje :)

humcio

Proponuje kupić marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ dzięki niemu Twoja firma stanie się znana wielu osobom i będziesz miała wielu nowych klientów

wikotor

Ulotki przede wszystkim i reklama w mediach społecznościowych. Do tego jak najwięcej mówić o miejscu, niech polecają znajomi i znajomi znajomych dalej. A potem najlepszą reklamą będzie jakość usług i to jak salon wygląda. Jakieś pomysły na urządzenie? jak nie to zerknijcie na http://salonfryzjerski.edu.pl/przewodnik-po-akcesoriach-fryzjerskich/sdfv/nowoczesny-salon-jak-urzadzic-salon-fryzjerski.html idealne miejsce w sieci dla fryzjerów.

emily

Ulotki ulotkami, jednak uważam, że największą robotę zrobi mino wszystko reklama w internecie. Wiadomo, że jest to wizytówka naszej firmy, dlatego uważam, że takie zadania jak chociażby projektowanie stron www warto powierzyć w ręce specjalistów w tym fachu, którzy z takimi tematami mają do czynienia na co dzień. Oni po zapoznaniu się z naszymi potrzebami dopasują optymalne rozwiązania.


 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć