Jakie okna polecacie?

Zaczęty przez Pawcio, 09 mar 2018, 12:43:29

« poprzedni - następny »

Pawcio

Chciałbym zapytać gdzie w Suwałkach można kupić okna sprawdzonego producenta? Jestem w trakcie budowy domu i przymierzam się do wstawienia okien na wiosnę? Kogo polecacie?

Adzian

Polecam firmę ALUFACTOR ul.Piaskowa 4

gacek

Najlepiej bez szyb....

Martyna123

Polecam okna producenta Abakus. W Suwałkach można je kupić w firmie Martex Okna przy ulicy Utrata 4a. Jakościowo super i cenowo też bardzo dobrze. Wymienialiśmy okna w całym mieszkaniu. Montaż też w porządku. Naprawde polecam. Znają się na rzeczy.

Kojotek

Jankowa123

Podpowiem nie daj sie zwiezc na "gadki" sprzedawcow,ze ich najlepsze.
Zwróć uwage na okucia w oknach jakie sa.
Czy chcesz okna dwu czy trzyszybowe. Osobiscie polecam trzyszybowe. Ale jest haczyk. Najwazniejsza sprawa zwracaj uwage na parametry okien. Bo wiem, ze niektórzy sprzedaja okna trzyszybowe,a przenikalnosc ciepla jest kiepska. Im mniejszy wspolczynnik przenikania ciepla tym lepiej. Obecnie wedlig przepisow nie moze byc wyzsza niz 1,1 uw m2. Ilosc komor,im wiecej tym lepiej. I ile gwarancji..

Anty

Poproś fachowca i już wiesz :) na forum poleca Ci firmę w której pracują lub rodzina pracuje, lub bo tak słyszeli. Rzeczywistość jest inna J. Ja brałem w cells ale jedno woziłem na gwarancje bo było ferelne wiec wiesz :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć