Wesele

Zaczęty przez peach, 08 mar 2018, 13:59:26

« poprzedni - następny »

peach

Gdzie najlepiej zorganizować wesele?

maytt

witam
Zdecydowanie polecam Hotel Akvilon najlepsze miejsce  na spędzenie tego dnia...

Anty

Nieprawda akvilon to hotel wiec będziesz oddzielona parawanem a po drugiej stronie goście hotelowi wiec nie wiem jak może to być miejsce najlepsze na spędzenie tego dnia. Kolejny problem to miejsca parkingowe. Ja musiałem parkować koło Bałtyku :) . Szukaj cateringu, sali weselnej odzielnielnie a nie w jakimś hotelu i będziesz zadowolona. Astoria na hubala, udryń za jeleniewem. Ale nie hotel Jak ktoś tu podpowiada i reklamę robi :)

gwendolina

14 mar 2018, 12:13:32 Ostatnia edycja: 21 mar 2018, 14:13:54 by gwendolina
Jeśli chcielibyście zorganizować wesele na wyjeździe to polecam resort w Mrągowie. Organizują róznego rodzaju imprezy  ( w tym również wesela)

naprawdę dobry standard
na miejscu jest spa
ładna duża sala imprezowa
jest również możlwość zarezerwowania noclegów dla gości weselnych

Poza tym nie jest wcale tak daleko https://mragoworesort.pl/

danusiek

To już zależy jakie masz wymagania co do sali. Jest kilka dobrych sal w okolicy, także musisz się określić

kiszka

Na pewno dobrym wyborem będzie Sala Bankietowa w Popowie. Dysponują wszystkim tak naprawdę i zrobią wszystko żeby każdy klient był zadowolony. Sama kilka razy u nich byłam i bardzo przyjemnie wspominam każdą imprezę. Dysponują aż dwiema salami, jedna na 180 a druga na 300 osób. Maja także miejsca noclegowe no i wyśmienitą kuchnię

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć