przedszkola

Zaczęty przez red_rubin, 07 Mar 2018, 11:32:36

« poprzedni - następny »

red_rubin

Jakie publiczne a jakie prywatne przedszkole w Suwałkach polecacie.
red)rubin

Kadia8977

Nie polecam prywatnych przedszkoli. Córka była i przeniosłam. Publiczne są darmowe i fajniejsze niż nie które prywatne.

Gośka

Przedszkole nr 8 z oddziałami integracyjnymi na Putry. Bardzo polecam, cudowne i życzliwe Panie. Syn bardzo zadowolony, chce zostać jeszcze rok, ale niestety od września szkoła i 1 klasa:)

Misia34

A jakie przedszkola są Waszym zdaniem lepsze - prywatne czy państwowe? Interesuje mnie zwłaszcza poznań przedszkole "Mali Wielcy" na ul. Tylne Chwaliszewo 25 podobno jest bardzo dobrą prywatna placówką, gdzie dzieci mają organizowanych mnóstwo ciekawych zajęć, na przykład kulinarnych, muzycznych, plastycznych, czy nawet tanecznych. To chyba więc idealne miejsce do rozwoju dziecka, prawda? Co myślicie?

MJones65

Uważam, że cieżko jest powiedzieć, jakie przedszkole jest lepsze - prywatne czy państwowe. Jak również nie można mówić, że prywatne jest tylko złe lub tylko złe jest państwowe. Prawda jest taka, że o tym, czy przedszkole jest dobre czy nie decyduje wiele czynników. Np. atmosfera w przedszkolu, podejście Pań do dzieci. Posiłki. Program edukacyjny. I oczywiście to, jaki kontakt  z przedszkolem, z Paniami, z dyrekcją... mają rodzice. Możemy trafić na bardzo dobre przedszkole państwowe, jak i bardzo złe. Możemy również trafić na bardzo dobre przedszkole prywatne, jak i bardzo złe. Myślę, że najlepiej - przed posłaniem dziecka do przedszkola, poszukać o tym przedszkolu informacji. Porozmawiać z innymi mamami, które mają już z tym konkretnym przedszkolem jakieś doświadczenia. Tylko w taki sposób dowiemy się, jak dane przedszkole funkcjonuje i czy będzie nam odpowiadało, czy nie.

Pozdrawiam,
MZJ

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć