Szkolenia - szansa na lepszą pracę?

Zaczęty przez megans, 07 Mar 2018, 10:19:13

« poprzedni - następny »

megans

Czy to prawda, ze uczestnicząc w szkoleniach/warsztatach jak np. http://emt-systems.pl/programowanie_szkolenia.html może zwiększyć nasze szanse na lepszą prace? Czy takie szkolenia są brane pod uwagę podczas rekrutacji, czy liczy się i tak tylko ukończona szkoła. Jak to jest w praktyce?

ziutek190

Liczą się umiejętności dlatego kursy są tak ważne nawet jak uczysz się sam np.                     eduexcel.pl/

Misia34

Udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach rzeczywiście często daje nam szansę na znalezienie lepszej pracy. Jednak uważam, że na takie szkolenia branżowe - specjalistyczne, powinien posyłać nas przede wszystkim pracodawca. Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia dla pracowników to w Warszawie przeprowadza je np. firma JGT. Można się u nich zdecydować zarówno na szkolenie otwarte, jak i zamknięte. Firma organizuje między innymi szkolenia z transportu, prawa budowlanego, prawa wodnego, ochrony danych osobowych i wielu innych :)

uważna

Każde szkolenie, kurs podnoszace lub uzupelniające nasze kwalifikacje sa dobre. Tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/  znajdziecie wykaz kursów, ktore odbędą się w najbliższym czasie. Sa to kursy stacjonarne lub online.

wikotor

Oczywiście, że szkolenia to szansa na zdobycie lepszego zatrudnienia. Im więcej umiemy, więcej możemy wpisać w CV tym dla pracodawcy jesteśmy lepszymi kandydatami. Można próbować starać się o lepszą pracę pracując w innym miejscu. Może się udać. A jeśli będziemy odchodzić z obecnej pracy warto zostawić za sobą dobre wrażenie https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace. Dobrze świadczy to o nas i może dzięki temu dostaniemy lepsze referencje.

madam4

Najważniejsze są szklenia, po których mamy praktyczne umiejętności. Też tu w Beauty Lux w Warszawie można się zapisać na różne kursy i np. kurs stylizacji paznokci. Pozwala on zdobyć umiejętność zdobienia paznokci i robienia hybrydowych. Szybko się tego nauczymy na praktycznych lekcjach. Szkoła zapewnia narzędzia do pracy i też profesjonalny sprzęt.

mczay

Ja szkolę swoich pracowników dość często właśnie po to, aby nie szukali lepszej pracy. Moja firma daje im możliwość rozwijania się :) Na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/karty-kontrolne znalazłam fajną ofertę, z której zamierzam niedługo skorzystać i zorganizować moim pracownikom szkolenie. Mam nadzieję, że podejdą do niego tak entuzjastycznie jak ja.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć