Outsourcing it

Zaczęty przez gwendolina, 28 lut 2018, 14:33:24

« poprzedni - następny »

gwendolina

Witam,

Czy ktoś z Was kojarzy firmę ze Suwalek?  zajmującą się Outsourcingiem IT  ?
Bedę wdzieczna za informacje

vvv

gwendolina:

A to kojarzysz tępy dzbanie?! 8)

Mianownik M. kto? co?
Dopełniacz D. kogo? czego?
Celownik C. komu? czemu?
Biernik B. kogo? co?
Narzędnik N. (z) kim? (z) czym?
Miejscownik Ms. o kim? o czym?
Wołacz W. O! zwrot do kogoś lub czegoś

sz

Moja firma świadczy takie usługi. Napisz proszę na sz[malpaa]urynowicz.pl czego konkretnie potrzebujesz.

Pozdrawiam ciepło

starak

01 mar 2018, 06:59:59 Ostatnia edycja: 18 mar 2018, 10:21:15 by starak
Nie musisz konkretnie szukać firmy z Suwałek. Firma zajmujaca się oustourcingiem it może znajdować się w zasadzie w każdym miejscu w kraju i świadczyć Ci swoje usługi.Nie jest to problemem.

Polecam firmę Dream Team z Warszawy.Zapewniają takie wsparcie informatyczne. Posiadają bardzo duże doświadczenie w tym co robią. Cenowo powinniście się już dogadać indywidualnie.
Na http://dreamiteam.pl/ proponuję jeszcze sprawdzić.

g-soft

A jak z Suwałek ;), to zapraszam do kontaktu z G-SOFT - http://g-soft.pl/

inthedark

pszczola1

A czy firma z Suwałk tylko wchodzi w grę?
Bo mnie obsługuje firma z Poznania - symbiozait.pl/administracja-infrastruktura-it . Bardzo dobrzy fachowcy. Wcześniej miałam informatyka, który niby się znał na fachu, a mieliśmy dwa, niestety skuteczne, ataki na firmę, które na kilka dni nam sparaliżowały pracę. Potem zatrudniliśmy tą firmę i okazało się, że mieliśmy takie słabe zabezpieczenia, że domorosły haker mógł je pokonać. Firma zrobiła nowe sieci i zabezpieczenia, i od tej pory zarządza nam sieciami. Taki spokój jest świetny.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć