psycholog

Zaczęty przez bib, 26 Lut 2018, 12:40:53

« poprzedni - następny »

bib

szukam psychologa dzieciecego w Suwalkach,ktos cos wie?z gory dzięki

Anty

Na sejnenskiej koło bazaru jest rodzinny. P. Przyborowska. Nie wiem czy akurat dziećmi się zajmuje ale można sprawdzić. Porady są bezpłatne

dota

W Suwałkach chyba ciężko z dobrym dziecięcym psychologiem, sama szukam, kogoś kto by nam pomógł:)

Anty

bonia

A zna ktoś dobry ośrodek terapeutyczny? Nie musi być z Suwałk. Ale żeby był dobry??

kredka

Bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień jest w nowym Modlinie Medox http://medox.org.pl/  Leczą tam wszelkie uzależnienia i depresję ,schizofrenie. Mają bardzo dobrych psychologów i są bardzo skuteczni. Moja kuzynka tam się leczyła i bardzo jej pomogli.

Ada4

Długotrwały stres może przyczynić się do wielu różnych chorób, więc warto odpowiednio zadbać o jego redukcję. Jeżeli czujecie, że samodzielnie nie jesteście w stanie wykonać to dobrym pomysłem może być wizyta u osoby, jaką jest psychoterapeuta psychoanalityczny wrocław Na takie dolegliwości polecana jest również aktywność fizyczna. Jeżeli czuję się na siłach, to zawsze możecie zapisać się na jakieś zajęcia fitness do pobliskiej siłowni.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć