Wczesne objawy ciąży.

Zaczęty przez cmdenis, 26 Lut 2018, 10:34:58

« poprzedni - następny »

cmdenis

Witam wszystkich :) :)
Jestem w 2 miesiącu ciąży. Niestety żadnych objawów nie mam, typu : wymioty, mdłości. Jest to moja pierwsza ciąża więc nie wiem czy to jest normalne. Czytałam na różnych forach o objawach ciąży, w którym trymestrze itp. ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi. Jak było w waszym przypadku? Czekam niecierpliwie na wasze odpowiedzi :)
Z góry dziękuję :)

Malaaa

Witam każda ciąża jest inna. Moja ciąża była łagodna zero wymiotow, mdłości i żadnych zachcianek typu mieszania slodkosci  ż kwasnymi Tylko co miałam ból pieczenie skutków no i zgaga to były objawy moje

perle

Witaj cmdenis.ja swoją pierwszą ciążę przechodziłam dokładnie tak jak Ty czyli zupełnie żadnych objawów.nic a nic żadnych przesłanek że będę mamą.momentami nawet to zapominałam że jestem w ciąży.Teraz mam śliczną zdrową dziesięciomiesięczną córeczkę i myślę że nie masz się czym stresować.i jeżeli lekarz prowadzący ciąże nic nie mówi czyli jest wszystko w porządku.nie martw się niepotrzebnie i trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego maluszka...ja teraz z mężem staramy się znów o dzidziusia ale na razie nic nie wychodzi...Pozdrawiam Cię gorąco i nie zamartwiaj się :D

perle

Aaa i jeszcze jedna rada,nie czytaj za dużo w necie bo tylko się będziesz niepotrzebnie nakręcała...Ja też tak miałam i tylko niepotrzebnie  się stresowałam....

Wiki667

Ja obie ciążę przechodziła bez żadnych objawów. Żeby nie rosnący brzuch nigdy bym nie pomyślała że jestem w ciazy jedynie w 9 mies kręgosłup trochę bolał. Dzieci urodziłam zdrowe.

mentorka

Jeśli mogę zapytać, to przed planowaniem ciąży wykonywałyście może badania kariotypu ? Coraz częściej słyszy się o tego typu badaniach. I nie da się ukryć, że jest ono cenione zarówno wśród lekarzy jak i par starających się o dziecko.  Jeśli takie badanie nic nie wykaże, to znacz, że nie musimy martwić się o dalszy przebieg ciąży, czy zdrowie naszego potomstwa.

broda34

Witam każda ciąża jest inna ja jestem w 6 tyg końcówka i nie ma mdłości a ni wymiotów tylko strasznie bolą mnie piersi i mogę spać cały dzień.

chacman14

Ciąża to taki okres w życiu kobiety że trzeba o siebie wyjątkowo zadbać. Koniecznie zobaczcie na stronę https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/37-tydzien tutaj macie artykuły na temat ciąży i macierzyństwa. Zajrzyjcie na stronę i poczytajcie bo naprawdę dużo można się dowiedzieć.

Julita00

Kiedyś w telewizji oglądałam przypadki kobiet, które nie o tym, że były w ciąży dowiadywały się dopiero jak już zaczynały nagle rodzić dziecko :D, więc różnie bywa. Każda kobieta inaczej przechodzi swoją ciążę :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć