Urząd pracy chamstwo

Zaczęty przez thedarkof, 15 lut 2018, 20:28:18

« poprzedni - następny »

Anty

Akurat lux pracuje gdzie indziej i nie w państwówce wiec spier... delikatnie mówiąc bo klapiesz jadaczka a kogoś nie znasz. Taki troll internetowy jesteś widać. Moje doświadczenie z up? 2miesiace byłem zarejestrowany i i tak jak koleżanka z forum luska pisze chciałem także odbyć staż. Nie pasowało mi to wziąłem los w swoje ręce i sam znalazłem prace i powoli, zaznaczam powoli one się wyżej. Śmieszą mnie komentarze gdzie za całe zło obwiniacie urzędy państwo. Co Wy zrobiliście dla poprawy swojego byt? No co? Nic!!! Bijecie gnioty na forum i tylko to potraficie zamiast wziąć się za własne życie!!! To nie lud szczęścia tylko ciężka praca nad sobą i tym co się chce osiągnąć prowadzi do sukcesu a nie wiecznie siedzenie na .... i czekanie ze może spadnie deszcz:) trochę SAMODZIELNOŚCI :)

też z Suwałk

A pytaliście o kasę na działalność w instytucji co się zwie "ARES"? Tam podobno dzielą kasę unijną a podobno nasze województwo ma najmniejsze wykorzystanie tego żródełka forsy. Powodzenia.

Anty

Kolego dla takich to trzeba pod nos załatwione postawić :D biznesmeni ;)

thedarkof

"Też z Suwałk" Ares prowadzi 2 projekty tego typu ale mają one na celu uaktywnić osoby po 30 i 50, a nie zaliczam się do obu tych grup.

Anty weź skończ,bo żałosne są Twoje wypowiedzi. Nie znasz sytuacji więc się nie odzywaj i zajmij się sobą i swoją "wielką" karierą.

Kifor

A więc tak, Anty - zamknij jadaczke i się nie udzielaj hejtujac tylko bo jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat to się nie udzielaj bo jesteś słaby .

Co do aresu to po części te projekty są przyznawane po znajomości ..

Wiadome, każdy się stara żeby bylo jak najwięcej pieniążków w kieszeni ale niektóre sprawy rzucają kłody po nogi..

Chciałbym zauważyć że nasz temat o urzędzie pracy zyskał niesamowita popularność a portal Suwałki.info milczy i nawet nie raczy napisać artykułu na ten temat , w jakich my czasach żyjemy Ludzie...

też z Suwałk

Anty - chyba jednak masz rację. Starałem się coś podpowiedzieć ale jak widać nic to nie dało. Myślę że nie jednemu ciężko byłoby nawet pójść odebrać już gotowy grosz. Ja bez najmniejszych znajomości dostałem dofinansowanie na działalność. Kupiłem lepszy samochód niż miałem i wyposażenie do pracy. Tu tylko się narzeka że ktoś czegoś nie załatwi albo że inny tylko bierze łapówki albo nic bez znajomości. To już chyba nasza choroba? No ale może kiedyś wróci nadzieja.

Anty

Tez Suwałk- dziękuje bo widzisz problem stekaczy!!
Thedarkof- hmmm...masz jakieś problemy z głowa ? Przeczytaj swój pierwszy post bo tam stękasz ze ci nie pasuje praca która oferują w urzędzie? Jeśli Ci nie pasuje to dałem Ci przykład co zrobić! Poszukać samemu! Teraz piszesz ze „nie znasz sytuacji wiec się nie odzywaj" :d Usiądź i się zastanów nad sobą co chcesz od życia?
Kifor - podsunąłem bardzo dobre pomysły, kolega wyżej także wiec nie wiem czego chcesz? Może przekazać Tobie i autorowi tematu 1% podatku ? Kolejna sprawa znajomosci zdobywa się głównie rzetelna praca oraz podejściem do ludzi, pokorą ale z drugiej strony determinacja do celu. Owocuje to tym ze druga osoba postrzega Cię np jako pracownika którego warto polecić bo wiadomo ze sprosta postawionym zadaniom ?

Aha Kifor- akurat TO TY NIC MĄDREGO NIE NAPISAŁEŚ JESZCZE tylko STĘKANIA

thedarkof

Anty-Sam masz problemy z głową jeśli już o to chodzi. W kwestii pracy wielki karierowiczu jeśli już o to Ci chodzi to mogę wrócić do niej w każdej chwili,bo mam gdzie ale nie muszę Ci się z tego tłumaczyć. Ale chciałabym czegoś więcej i będę się o to starać,bo mam takie prawo! A praca oferowana w urzędzie ni jak się miała do mojego wykształcenia jak i doświadczenia. Podsunąłeś bardzo dobre pomysły? Jak na razie to nie widziałam tu takowych z Twojej strony. I tą jałową dyskusję uważam za zakończoną,bo nie widzę tutaj cienia porozumienia. Bo Ty jedyne co widzisz to czubek swojego nosa. Pozdrawiam i życzę więcej dystansu i pokory ale z Twojej strony.

Anty

Hmmmm....podsunąłem- zacznij chodzić sam gdzieś a nie stękasz bo to Ci najlepiej wychodzi. „ praca oferowana w urzędzie ni jak się miała do mojego wykształcenia jak i doświadczenia" - widocznie masz mniejsze doscwiadczenie niż ci się wydaje hehe. Chcesz czegoś więcej to dlaczego stękasz tu na urząd, liczysz ze z nieba ci spadnie? A skąd wiesz ze widzę tylko czubek własnego nosa? Skąd wiesz czy nie pomagam charytatywnie, nie biorę np udziału w WOŚP? Kolejny pokaz twojego stękania i odbijanie piłeczki. Spójrz w lustro i ogarnij się bo z taka postawa dalej będziesz tam gdzie jesteś. Ps. Zaczynałem prace od niecałych 800zł w wieku 19lat i jakoś nie musiałem się żalić na forum. I nie chwale się swoją kariera i nie widzę czubka własnego nosa, tylko SKONCZ STĘKAĆ bo narazie tylko to ci dobrze wychodzi

Maryna220

Można tak powiedzieć: chamstwo na salonach kwitnie! Ja już się z urzędasami z wypasionymi brzuchami nie bawię! Wszystko załatwiam prywatnie, a ułatwia mi to firma: https://vindicat.pl/

iskracg

witam i pozdrawiam  8)  8)

matyldazipka

Wiem, niestety takie rzeczy się zdarzają, ale nie przejmuj się. Pomocy szukaj w firmach jak ta: https://vindicat.pl/faq/jak-skorzystac-z-wnioskow-w-egzekucji-komorniczej/

fidelita

a może lubicie wymyślać nazwy? jak tak to mam coś dla was: https://nazwane.pl/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć