Skad tyle dziewczyn samotnych z dziecmi ?

Zaczęty przez suwalcczak, 13 lut 2018, 19:41:41

« poprzedni - następny »

suwalcczak

to juz chyba plaga jakas ze tak duzo jest samotnych kobiet z dziecmi

Hshs

70% małżeństwa zawartych w 2016 roku  już złożyło pozew o rozwód :-) tak więc wybieraj te tylko z jednym :-D

anabell12

Takie najłatwiej wyrwać, na każdego lecą, aby za ojca dziecku robić

Woytek546

To  są błędy młodzieńczych lat a drugie primo to jak wyzej za tatusiowanie,,zrobia Tobie wszystko" byle bys przygarnal takiego tluka do siebie i pracowal na nia

etylina77

Bo łobuz kocha najbardziej <3

James1234

To jest jakaś plaga z tymi rozwodami! Ilu znajomych już się rozwiodlo to aż żal-i to co najmniej z 1dzieckiem

odpp

a czyja wina wg was wieksza kobiet cyz facetow

ja32

Panie Woytku czy matki samotnie wychowujące dzieci to są ..tłuki''co to za słownictwo tyle kobiet samotnie wychowuje dzieci i pracuje.To kazdego  indywidualna sprawa że zostały same i wychowują dzieci.

Ellla

Oj Woytek546....nie znasz historii samotnych kobiet z dziećmi więc nie nazywaj je tlukami, one na to nie zaslugują, to one urodziły te dzieci, opiekują się nimi, ciężko pracują żeby związać koniec z końcem i mieć co dzieciom do garnka włożyć. Gdzie jest ojciec dzieci? Wiesz gdzie? To tchórz i niedojrzały człowiek, bo je zostawił, bo może obowiązki go przerosły, bo może dzieci są głośne, płaczą, wymagają uwagi, bo wolał kolegów, piwko i te sprawy. Kobiety z dziećmi są zaradne, dbają o dom, dzieci ale też mają prawo być kochane i szanowane, to nie jest jakaś gorsza wersja kobiet, poprostu im się tak źycie ułożyło.... przykre jest to, że tak brzydko je nazywasz, jesteś zwykłym pustakiem i nie będziesz ani dobrym ojcem ani dobrym mężem....

...

wiele kobiet jest samych sobie winnych przeciez nieraz od poczatku wiedza z kim maja doczynienie ale sa tak wpatrzone ze rozkladaja nogi nie patrza na nic a potem dopiero jak szukaja ojca dla dziecka juz wiedza kogo szukac

justynasuw

Ja jestem samotną matką i przykro mi czytać takie komentarze.
Krzywdzące jest to, że samotne mamy są uważane za 'gorsza kategorię', muszą się nasłuchać komentarzy typu 'sama sobie takiego wybrała', 'po co rozkładała nogi' itp.
Z drugiej strony, takie opinie świadczą o tych, którzy je wypowiadają- nie chciałabym mieć do czynienia z takimi ludźmi.
Różnie się w życiu układa, oby komentujący nie musieli się na własnej skórze przekonać, jak życie potrafi być nieprzewidywalne i okrutne.

pozdrawiam

Ola.

Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Ale dlaczego nikt nie widzi winy w mężczyznach? Którym jak pojawia się dziecko ciężko jest się nim zająć i jeszcze są pierwszy do narzekania na trud życia rodzinnego?

...

no w wielu przypadkach jest to wina kobiet czesto wiedza z kim sie zadaja potem jako samotne z dziecmi juz wiedza jakiego faceta szukac

do_Ola

dlatego jak kobieta wybiera mezczyzne to powinna zwrocic uwage czy bierze legata czy kogos przy kim bedzie bezpieczna pod kzdym rozumieniem tego slowa. Badzcie uwazne bo czesto myslicie ze sie podobacie facetom zakochujecie sie a wychodzi potem ze faceci jak juz jest dziecko nie chca was co oznacza ze nie kochali

Ona89

Z calym szacunkiem Ja jestem zdania ze kazdy jest kowalem swego losu.  Wolalam poczekac niz wiazac sie z byle kim i zyc byle jak.
Znam kilka przypadkow troje dzieci i kazdy innego ojca ma. A kobieta nadal sama. Ale to tez czesto kwestia priorytetow w zyciu i szacunku samej do siebie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć