kurs jezyka angielskiego

Zaczęty przez magdziutek, 12 Lut 2018, 09:43:31

« poprzedni - następny »

magdziutek

hej, gdzie w Suwałkach mogę zrobić kurs języka angielskiego? Może ktoś coś poleci?

I przy okazji pytanko, moze ktoś korzystał z metody callana i co o tym sądzi?

Trycu

Wpisz sobie w google ,,angielski suwałki" i na pewno cos znajdziesz ;)  A co do metody Callana to mysle, ze ogolne podejscie jest dobre... tj. ludzie przez kilkanascie lat ucza sie z ksiazek w szkole, a nie potrafia dogadac sie w jezyku, a wyjezdzajac np. pracowac do UK czy mieszkajac z obcymi mozna zaczac dogadywac sie w pol roku... a przeciez chodzi o to by umiec konwersowac z innymi, a nie wkuwac gramatyke, ktora nie uzywana i tak sie zapomni, prawda?

Stokrotka78

Hej! Aby uczyć się jezyka angielskiego metodą callana niestety ale trzeba posiadać podstawowy zakres wiedzy ( trzeba znać podawowe słowa, aby móc zrozumieć drugą osobę). Bez znajomości słownictwa nici z konwersacji, pozdrawiam

Mika525

Zapytaj w Aresie, wiem że organizują tam kursy angielskiego

Misia34

W Suwałkach akurat nie kojarzę żadnej takiej dobrej szkoły, ale zawsze możesz wybrać się do Białegostoku. Tam z kolei swój oddział ma Szkoła Językowa Speak Up, z której ofertą możesz się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/bialystok. Jeśli nie będzie Ci się chciało dojeżdżać, zawsze możesz skorzystać z oferowanych przez placówkę szkoleń on-line ;)

karina3

Zawsze można korzystać z kursu online i uczyć się w domu :D Dla mnie to świetna metoda i super wygoda, bo nie marnuję czasu na dojazdy do szkoły. Ja korzystam z kursu Berlitz i jestem zachwycona ich platformą i tym, w jaki sposób odbywają się zajęcia.

mczay

Natomiast ja uważam, że warto jest spróbować nauczyć się języka angielskiego samodzielnie. To nie jest takie trudne, szczególnie, gdy dysponuje się odpowiednimi materiałami edukacyjnymi. Można się w nie zaopatrzyć w księgarni internetowej https://www.ravelo.pl/jezyk-angielski,k11283.html która posiada spory ich wybór.

mczay

Moim zdaniem warto jest zainteresować się nauką języka angielskiego online. Oferuje to między innymi szkoła językowa Tutlo. Umożliwia naukę za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Nauka odbywa się z udziałem native speakerów.

uważna

Bardzo dobrą ofertą na kursy jezykowe nie tylko angielskiego znajdziecie tu  https://lincoln.edu.pl/
To szkóla z dużym doświadczeniem, najlepszymi lektorami. Zajęcia prowadzone w małych grupach, a nawet jest możliwość  indywidualnej nauki. Warto sprawdzić tę ofertę. Należy się pośpieszyć bo wlaśnie ruszyły zapisy.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć