Mały pensjonat

Zaczęty przez marek korczyk, 09 lut 2018, 11:41:56

« poprzedni - następny »

marek korczyk

Witam serdecznie forumowiczów! Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post. Otwieram mały pensjonat, i zastanawiam jak podejść do kwestii marketingu.. macie jakieś pomysły albo doświadczenia? :)

Pomocnik

Zapraszam do kontaktu, mogę kilka wskazówek udzielić. gg : 1353304

doradca

też z Suwałk

Najlepszym sposobem jest uczciwość włąściciela oraz opinie gości. Jednak to wymaga lat pracy. A reklamę mozna zamieścić wszędzie jednak mało kto się tym sugeruje. Uczciwość i ciężka praca własciciela.

marek korczyk

Hmm.. znalazłem coś takiego: marketing hotelu miał ktoś styczność? Oferują różne usługi i mają opinie na stronie, ktoś wie coś więcej?

[email protected]

Jeżeli masz mały pensjonat to najlepiej zacząć od własnej strony internetowej z dodaniem do mapy Google. Dobrze wykonana strona internetowa sama się wypozycjonuje a w sezonie można włączyć dodatkową reklamę.  

Nie potrzebne Ci żadne duże narzędzia rezerwacyjne dla hoteli, więc odpuść sobie ofertę z wstawionego linku.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

olga4

Myślę właśnie nad założeniem pensjonatu swojego, takiego małego. W bieszczadach :) Myślicie, że musze zastrzec nazwę? Słyszałam, że trzeba. nazwadlafirmy.com/jak-chronic-nazwe-firmy/

marysia4

Jakbym miała jeszcze raz podejmować decyzje o założeniu biznesu, to na pewno byłaby ona taka sama :) Jak jesteście na początku drogi to poczytajcie sobie https://zastrzezone.pl/pl/oferta/badanie-zdolnosci-ochronnej-znaku/2,17,24

SomeGreyBIoke

Myślę, że w Internecie z całą pewnością znajdą się ciekawe porady w tym obszarze tematycznym :) Warto się z nimi zapoznać.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć