Fotoradary na Litwie

Zaczęty przez Gosscc, 29 sty 2018, 15:32:27

« poprzedni - następny »

Gosscc

Witam,

Moze miał ktoś przyjemność zostać strzelonym z fotoradaru stacjonarnego na Litwie ? Czy przychodzi zdjęcie ? Jak ogólnie wyglada procedura i czy trzeba płacić ?
Dzięki za info

BSU

Mi pstryknęło zdjęcie około 2,5 miesiąca temu i puki co na dzień dzisiejszy cisza, nic nie przyszło a przekroczenie miałem o jakieś 40km. Czytałem na forach że przysyłają do polski za fotoradary i cennik za takie wykroczenia jest  dużo droższy niż w PL.

Gosscc

Właśnie o to chodzi. Przekroczyłem 10km/h. Coś około. Ale słyszałem że koszty są kosmiczne.
Troszkę śmieszne a1 a5 a fotoradarów więcej niż do Białegostoku :)

[email protected]

Jesli widziałes błysk to przyjdzie napewno.Dla mego meza przyszlo po ok pol roku zwykłym listem wrzuconym do skrzynki wszystko po litewsku ok 200 litow bo to bylo z 3-4 lata temu jesli chcial oplacic musialby jechac na litwe i gdzies w urzedzie musialby zaplacic.ale tego nie zrobil.niby pisza ze po 3 latach jest przedawnienie ale nie wiem ile w tym prawdy

[email protected]

Mnie lapia radary litewskie non stop,pierwszy mi blysnal w starej Varenie jakies trzy lata temu i do tej pory jeszcze nic nie otrzymalem

Gosssc

Ok. Czyli jak przychodzi nieprzetłumaczony to nie trzeba płacić. Bo musi być w języku ojczystym kierowcy.

Mały

Na którym kilometrze ten fotoradar zrobił Ci zdjęcie? Czytałem coś o odcinkowych pomiarach prędkości ale jak jechałem jakoś nic takiego nie zauważyłem. Czy z tych wysokich elektronicznych wyglądających jak stacja pogodowa też robi zdjęcia z fleshem?

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć