jakie schody do domu wybrać

Zaczęty przez kirpst, 11 sty 2018, 13:16:07

« poprzedni - następny »

kirpst

Jakie macie schodu u siebie? Betonowe ? Granitowe Czy może drewniane?

Pytam się poniewaz planujemy budowę domu i jednak takie rzeczy warto byłoby przemyśleć trochę wcześniej.

Jaakakakas

Granitowe szlifowane są piekne.
Normalnie beton a stopnie z granitu. Krawędzie ładnie szlifowane i kamień również. W połączneniu z odpowiednią balustradą i oświetleniem schodowym daje efekt ;-)

DanielSki

Sprawdz sobie schody drewniane ze szkłem

Koterbski

Misia34

Mi zdecydowanie bardziej podobają się schody granitowe. Na stronie producenta J.P.Pilch możesz sobie zobaczyć przykładowe zdjęcia i sam ocenić. Takie schody mają też inne zalety - są dużo bardziej trwałe i łatwiejsze do utrzymania w czystości i w dobrym stanie ;) Nie trzeba się bać o to, że będą śliskie, ponieważ wykonuje się je ze specjalnych, antypoślizgowych płyt.

Robert1980

Witam.
Chciałbym przstrzec wszystkich przed wspaniałym Panem Andrzejem Przekopem stolarzem od schodów.
Na początku do rany przyłóż, zrobimy wszystko, póżniej standardowe tygodniowe poślizgi w robocie a jak już się uda zrobić schody to na ewentualne naprawy gwarancyjne trzeba czekać pół roku !!! Tak pół roku tłumaczeń, że to nie ma pracowników itp. Masakra !!!

Kkkaaa

A ja wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona z doradztwa i profesjonalizmu Pana Andrzeja . Schody wyglądają pięknie . Tak dokładnie jak chciałam  lekkie opuznienie było ale to ja nie byłam gotowa na czas żeby udostępnić miejsce . Był poślizg przy remoncie . Ten Pan robił schody wielu moim znajomym i nikt nie mial z nim problemu. Łatwo kogoś oczernic tutaj . Tylko głupiec to zrobi niestety. A takich coraz więcej. Skoro miał pan próblem to trzeba było to załatwić jak cywilizowani ludzie. W rozmowie twarzą w twarz. Chyba jest pan na tyle dorosły prawda? Czy może się mylę.  Reasumując . Jeśli schody to tylko u Pana Andrzeja . Pozdrawiam serdecznie i zycze spokojnej nocy wszystkim.

martusia99

Mi i tak zawsze najbardziej będą się podobać schody z drewna. Jeśli i Wy jesteście fanami takich schodów to polecam rzucić okiem na to, co do zaoferowania ma stolarnia kraków. Bez problemu można u nich zamówić schody zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego.

vladi

Na granitowe w zyciu bym sie nie zdecydował... czy w ogole na jakiekolwiek z kamienia. Zimno to i takie urzedowe. No na pewno nie pasowaloby do naszego domu. W domu musi byc przytulnie... u nas sa drewniane juz dobrych kilka lat i to bzdura ze drewno to slaby material. Jesli sie o nie dba to wyglada swietnie pomimo uplywu lat! Raz na jakis czas wystarczy je odświezyć i pomalowac olejem do parkietu najlepiej tym https://luxdecor.expert/produkt/luxdecor-premium-olej-do-parkietu/ z olejem tungowym w skladzie i ma sie spokoj na min. 2 lata

ToTuToTam

Wybierając schody do domu pamiętajcie, aby wybrać także elementy balustrad . Balustrada poza zabezpieczeniem schodów może także pełnić funkcję dekoracyjną. Świetnie prezentują się balustrady chromowane w połączeniu z elementami szklanymi. Takie balustrady na wymiar możecie zamówić na stronie chrom-system.pl . Do wyboru są balustrady w kilku opcjach.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć