Budowa domu

Zaczęty przez rafiksx, 25 gru 2017, 07:47:52

« poprzedni - następny »

rafiksx

Jakie problemy napotkaliście, związane z budową domu? Czy weryfikowaliście biuro architektoniczne względnie firmę budowlaną?

wasyli

zweryfikuj architektów którzy mają swoje biura przy ul. Kościuszki jeśli nie chcesz być potem naciągnięty na dodatkowe koszty

observe

Miałem wziąć architekta ,ale z 2 tys projektów wybrałem gotowca , wykonawcy tylko z polecenia a nie z ogłoszenia proponuję bo to loteria

362

Warto wspomnieć- jeżeli jesteś przed 35r.z.i nie miales wcześniej na siebie nieruchomości to masz prawo do odliczenia VAT

Haja

Jaki jest koszt szacunkowy budowy domu za jeden metr w obecnych czasach?

Budowlany


edkes

Miałem wziąć architekta ,ale z 2 tys projektów wybrałem gotowca , wykonawcy tylko z polecenia a nie z ogłoszenia proponuję bo to loteria
gratulacje oszczędności kupna typówki przekaż do adapatacji, dopiero się zdziwisz...

madam4

Czasami podczas budowy przydają się takie maszyny jak podnośniki. Wynajmujecie takie http://www.suwalski.com.pl/ ? Wiem, że ta firma je wypożycza.  Można z nich skorzystać podczas budowy swojego domu. Wynajmujecie specjalne sprzęty i maszyny tego typu?  Nie ma dzisiaj z tym problemu.

ToTuToTam

Podczas budowy przydają się takie maszyny jak podnośniki, wciągarki, wyrzynarki. Warto też plac budowy wyposażyć w kontenery hakowe - wbrew pozorom na budowie powstaje sporo odpadó, które gdzieś trzeba gromadzić. Dobre kontenery z certyfikatami produkuje firma Ekombud. U nich można wybrać kontener gotowy lub zamówić kontener o dowolnych parametrach.  Kontenery Z Ekombud spełniają niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722.

mczay

Jeśli chcesz wybudować dom systemem gospodarczym, zadbaj o wysokiej jakości sprzęt, z którego podczas budowy mógłbyś korzystać. Jedną z firm, która posiada je w swojej ofercie jest http://www.poldiam.pl/index.php/wiertla-diamentowe.html (w jej ofercie można znaleźć wiertła diamentowe, zwane inaczej koronkami diamentowymi, jak i wiele innych narzędzi wykonanych z diamentu).

Misia34

A słyszeliście może o czymś takim jak budowa domów w technologii 3D? Była o tym mowa na konferencji IMPACT, która odbyła się w Krakowie. Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać na stronie https://dariuszstasik.com/impact-krakow-2018-relacja/. Co tak ogólnie sądzicie o koncepcji budowy takich domów? Popieracie to?

malibux

Budowa domu to niełatwa sprawa. Trzeba się do niej naprawdę dobrze przygotować. Pomóc w tym mogą strony tematyczne w sieci, np ta: http://bestroom.pl/ ;) Mi się bardzo przydała.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć