Trawa z rolki

Zaczęty przez Dariusz_72, 20 Gru 2017, 21:16:08

« poprzedni - następny »

Dariusz_72

Dzień dobry.

Na wionę planuję założenie trawnika w swoim ogrodzie. Zamierzam wykorzystać do tego trawę w rolce. Piszę teraz mimo że jest zima, gdyż z tego co wiem warto "zarezerwować" już taką trawę a nie na wiosnę, gdy mają dużo zleceń.

Stąd też moje pytania: W jakiej firmie to kupić? Na co zwracać uwagę? Czy jest jakaś firma z Suwałk lub okolic, która sprzedaje trawę z rolki? Kolega polecił mi firmę http://trawazrolki.waw.pl. Zamawiał może z Was ktoś u nich trawę?

​Z góry dziękuję za wszystkie porady.

miles3

Trawa pierwsza klasa. Kopie jak należy... dołki na świerki :)

joyoge

The myhr kohls company even took an initiative to sell reusable shopping bags from 2008. There are around 138,000 employees serving the company all over the nation. To help its part-time and full-time employees with work schedule, benefits and job-related alert company started with KOHL'S connection an online portal.

marisad


farah557

Nie wiem po co tak przepłacać, skoro można dobrą trawę uprawiać samemu i to z pięknym efektem.
Wystarczy trochę pracy, nieco wiedzy, dobre nasiona, dobry nawóz do trawy, podlewanie i już. Cena 300% mniejsza i duma rozpiera :)

moderators

Mi się bardzo podoba taka na balkonie.

kredka

Ja do założenia trawnika z rolki wynajmowałam firmę Gardenon, która w Suwałkach ma siedzibę. Nie było potrzeby szukania innej, ta ma doświadczenie i dużo dobrego słyszałam o jakości ich pracy. Poszło bardzo sprawnie, dwa dni i skończone.

kaczorgigant

A czy faktycznie nie rozważałeś, aby samemu spróbować zająć się założeniem trawnika? Na pewno będzie to tańsze rozwiązanie. Polecam poczytać poradniki i wskazówki jak się za to zabrać, a na pewno będziesz bardziej usatysfakcjonowany, gdy trawa już ładnie urośnie :) Możesz zajrzeć na http://www.substral.pl. Na tej stronce zebrano wszystkie niezbędne informacje, krok po kroku jak dbać o trawnik, od momentu posiewu, po koszenie. Zdecydowanie najlepszą porą na założenie trawnika jest wiosna, jednak najpierw trzeba przygotować podłoże. Trzeba usunąć wszystkie zanieczyszczenia, przekopać glebę szpadlem lub użyć glebogryzałki, a także spulchnić i obficie podlać podłoże.  Wysiew nasion można bezpiecznie robić dwa razy w sezonie, wiosną kwiecień-maj, i późnym latem w sierpniu i wrześniu.

bmor

Mi cały ogród jak i trawnik zakładali https://ogrodywarszawy.pl/trawnik-i-nawierzchnia/. Ja co prawda mam trawnik z siewu ale z tego co wiem tez robią trawnik z rolki.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć