Dermatolog

Zaczęty przez Kasia89076, 19 gru 2017, 19:24:16

« poprzedni - następny »

Kasia89076

Hej, mam poważny problem z trądzikiem, z którym zmagam się już kilka dobrych lat. Zastanawiam się nad zmianą lekarza bo trądzik był i jest. Czy możecie mi polecić dobrego lekarza? Może być z wizytą prywatną. Pozdrawiam

agusia223

Spróbuj zmienić pielęgnacje.Chodziłam po dermatologach ,antybiotyki doustne,maście chyba wszystkie możliwe itp.Postanowiłam ,że zacznę myć twarz olejami-poczytaj o tym w necie.Po umyciu twarzy  srebro koloidalne i olejek np. jojoba i tak codziennie.Uwierz mi od pół roku nie mam problemów z cerą!!!Ogólnie doszłam do wniosku,że to te wszystkie kremy,toniki mnie zapychały!!!

obywatello

idz do dobrego dermatologa zadnych olejow bo zapewne wynika to u ciebie z przetluszzajacej sie cery , dobry dermatolog nawet prywatnie powinien szybko poradzic z tym problemem , izotretynoina powinna pomoc w ostatecznosci gdyby inne antybiotyki nie pomogly

Mr. Mr93

Prawdopodobnie jest to tzw. trądzik dorosły, powodów może być wiele ale musisz udać się do specjalisty który zrobi badania z krwi (takiego w Suwałkach nie ma - u nas leczą "wizualnie" nie od wewnątrz. Możesz mieć problemy z gruczołami łojowymi i im szybciej udasz się do lekarza tym lepiej. Ja polecam doktorów Wrońskich z Białegostoku na Nowym Świecie - syn + ojciec. Leczenie prywatne, zaczynasz od laboratorium bakteriologicznego, polecam przygotować 300zł na same badania i później kolejne kroki...Powodzenia  ;)

Pacjent

Witam.

Ja dla osób, które leczą się dermatologicznie długo lub też mało skutecznie polecałbym specjalistów z Kliniki Dermatologii. Przecież tam kierowane są najtrudniejsze przypadki z całego województwa - to oni mają największe medyczne doświadczenie. Z tego co wiem, dość dobry i skuteczny dermatolog przyjeżdża na Jaćwieską w Augustowie. Pacjenci bardzo go chwalą. Osobiście polecam dr M. J-J (żeby nie było reklamy) z Luxmedu w Białymstoku - chodź przyjmuje prywatnie to wiem, że kolejki sięgają kilku miesięcy - a to o czymś świadczy.

Kasia 97846

A lekarz z naszego miasta ?

Kubaa

Z naszego miasta - może poradnia w Szpitalu. Jednak trzeba sobie postawić pytanie, czy leczyć się skutecznie czy blisko?

gwendolina

Poradnia w szpitalu ( chociaż polecam rezerwować sobie wizytę wczesniej ponieważ czeka sie na nią nawet 8 miesięcy). Wiem ponieważ sama się rejestrowałam ostatnio. NIe mozna rownież zapisać sie bez skierowania. Teraz jeśli chcesz się gdziekolwiek wybrać to musisz miec skierowanie.Inaczej Cię nie dopiszą

Tak wiec już chyba lepiej jest wybrać się prywatnie.Zapłacisz te 100 zł ale masz wizytę praktycznie od ręki. Jeśli macie spory trądzik to warto . Nie ma sensu leczyć się samodzielnie.Lekarz przypisze Wam leki, które przynajmniej dadzą jakąś różnicę.

Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć