Jakiej firmy armatura do łazienki

Zaczęty przez comeon, 18 lis 2017, 09:53:54

« poprzedni - następny »

comeon

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.

Ja szk

Witam. Dobre baterie sa firmy hansgrohe cos takiego... I najlepiej kupić w obi bo najtaniej. Nie kupuj w Kramie bo tam złodziejstwo heh. Dożywotnia gwarancja i jak cos sie zepsuje no uszczelka jaka kokwiek to prZyjeżdża serwis i robi nieodpłatnie... Wiem, sprawdziłem. Pozdrawiam

bbc

Witam
ja  kupiłem w Kramie całą kolekcję Hansgrohe-otrzymałem super rabaty,przemiłą obsługę i wszystkim właśnie te baterie polecam i sklep Kram!

bbc

O tak zgodzę się z Panem-dobre sa też baterie Tres

joyoge

If you are a new user of an iOS device then it is very important for you to signup www.icloud.com account in order to enjoy using your Apple device. By providing all your details you can sign in up for an Apple iCloud Account.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć