Biuro rachunkowe

Zaczęty przez Julcia7676, 16 Lis 2017, 23:28:21

« poprzedni - następny »

Julcia7676

Witam wszystkich, otwieram niedługo swoją działalność i szukam dobrej i sprawdzonej księgowej. Jakie biuro w Suwałkach polecacie???

Przedsiębiorca

Sky na Kowalskiego
Witam wszystkich, otwieram niedługo swoją działalność i szukam dobrej i sprawdzonej księgowej. Jakie biuro w Suwałkach polecacie???

Jcfgb

Tylenda przy ul. Bydgoskiej.
To, co u innych jest problematyczne i dodatkowo płatne mam zawsze od ręki :-)

Basia555

Jest problem ze znalezieniem biura rachunkowego. Nie chcą przyjmować klientów. Wiecie może w których biurach nie ma takiego problemu?

Mają 30

Biuro rachunkowe mentor nowo otwarte ale właścicielki pracowały w innym biurze maja duże doświadczenie, wiedzę a przede wszystkim na bieżąco aktualizuja z czystym sumieniem mogę polecić bo znam je i jestem pewna, ę staną na głowie a zrobią jak trzeba.

Przedsiębiorca

Potwierdzam powyższą opinie o Biurze Mentor na 1 Maja. Jestem ich klientem. Bardzo miła obsługa, a przede wszystkim wiedza i kompetencja. Dziewczyny chętnie i fachowo doradzają. Polecam!

br

Nie ma to jak bezpłatna reklama nowego biura  ;D

walek07

Signum, jak i Via są ok wg mnie :)

Zibi1950

Ja polecam biuro sky na kowalskiego, fachowo i rzetelnie.

DARUŚ

jak dla mnie ko najlepszy jest TAXCARE

adelamak

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć